1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ: dzisiaj o godz. 17.00, w ciągu tygodnia po wieczornej Mszy św.
 2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Nabożeństwo ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w środę o godz. 17.00. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki obok ołtarza bocznego, a przed nabożeństwem do koszyczka. Po Mszy św. będzie można nabyć małe modlitewniki do św. Rity.
 4. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w czasie nabożeństw czerwcowych. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Poświęcenie wianków w czasie wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej, a także w intencjach członków Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w czwartek o godz. 18.00. Spotkanie PZC w czwartek po procesji.
 6. W czwartek przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o tatusiach w naszych modlitwach i życzeniach.
 7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
 8. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych. Msza św. odpustowa w parafii pw. NSPJ w piątek o godz. 18.00.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce kolejne spotkanie w ramach Szkoły św. Faustyny.
 10. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 12. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli.
 13. Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu: w środę w godz. 19.00 – 20.00, w piątek w godz. 9.00 – 10.00.
 14. Zapraszamy na pielgrzymkę do Legnicy, Lichenia, Kalisza, Niepokalanowa i Warszawy, która odbędzie się w dniach 25 – 28 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o relacji Kościoła i nauki; o praktyce pierwszych piątków miesiąca; o Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o adoracji Najświętszego Sakramentu; o tym, jak wojna w Ukrainie zmienia Polskę; o ojcach Paulinach modlących się na krakowskiej Skałce);

- „Gość Extra“ o cudzie Eucharystii i cudach eucharystycznych (12 zł).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.