NIEDZIELA VI TYGODNIA ZWYKŁEGO – 17 lutego

07.00  +Paweł NAPIERAŁA (rocz. śm.)

08.30  ++Zenon, Zofia WINSZ ++synowie: Janusz, Grzegorz, Stanisław ++z rodziny

NIEDZIELA V TYGODNIA ZWYKŁEGO – 10 lutego

07.00  +Kazimiera (6 rocz. śm.) ++rodzice, teściowie

08.30  +Stanisław PRZYBYLSKI

NIEDZIELA IV TYGODNIA ZWYKŁEGO – 03 lutego

07.00  +Anna POŻARYCKA (5 rocz. śm.) +Bronisław POŻARYCKI

08.30  Za chorych, samotnych, opuszczonych (intencja Żywego Różańca)

NIEDZIELA III TYGODNIA ZWYKŁEGO – 27 stycznia

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  ++Emilia, Olga, Jan, Władysław KOWALCZUKOWSCY

NIEDZIELA II TYGODNIA ZWYKŁEGO – 20 stycznia

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  +Zdzisław BUCZYŃSKI (5 rocz. śm.)

NIEDZIELA – 13 stycznia – Święto Chrztu Pańskiego

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Jana w 80 rocz. urodzin

NIEDZIELA – 06 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego

07.00  +Gerard RUCHNIEWICZ (gregoriańska)

08.30  O pokój na świecie, w Ojczyźnie, w rodzinach i w sercu (intencja od Żywego Różańca)

NIEDZIELA – 30 grudnia – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

07.00  ++rodzice: Jan, Rozalia +syn Tomasz ++dziadkowie: Mikołaj, Jan ++babcie: Maria, Anna

08.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Cecylii i Jerzego KRZYŻANIAK w 50 rocz. ślubu

IV NIEDZIELA ADWENTU – 23 grudnia

07.00  +Jan CZUBEK (intencja od uczestników pogrzebu)

08.30  +Jędrzej SIEJA (1 rocz. śm.)

III NIEDZIELA ADWENTU – 16 grudnia

07.00  +Anna JAWORSKA (12 rocz. śm.)

08.30  +Kazimierz JEMIOŁ (11 rocz. śm.) ++Jadwiga, Krzysztof JEMIOŁ

07.00  +Stanisława KONODZIELSKA

08.30  +Mieczysław SOBCZAK (intencja od Elżbiety i Sławomira Czerwińskich z rodziną)

I NIEDZIELA ADWENTU – 02 grudnia

07.00  +Ryszard MACKIEWICZ (intencja od Edwarda z rodziną)

08.30  O bł. Boże, opiekę MB dla członków Żywego Różańca (od VIII Róży)

NIEDZIELA – 25 listopada – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

07.00  +Czesław HŁADOWSKI

08.30  ++Anna, Władysław, Joanna, Stanisław

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 listopada

07.00  +Ryszard MACKIEWICZ (intencja od Janiny i Beaty z rodzinami)

08.30  +Stanisław SZYMLET (7 rocz. śm.) ++Agnieszka, Stanisław SZYMLET

10.00  +Bronisława DĘBICKA (2 rocz. śm.)

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 listopada – 100-lecie Niepodległości Rzeczpospolitej

07.00  ++Franciszek, Maria, Hima, Piotr, Janusz

08.30  ++rodzice: Stefania, Wojciech +mąż Zdzisław

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 listopada

07.00  +Zdzisław SZEWCZYK (intencja od Gabriela i Bogumiły Rzym z rodziną)

08.30  Intencja ŻR: za zmarłych członków Róż Żywego Różańca

10.00  +Karol KUCZYŃSKI +Maria STANKIEWICZ ++rodzice, teściowie ++z rodziny

NIEDZIELA –28 października – Uroczystość Poświęcenia Kościoła

07.00  ++rodzice: Antonina, Zbigniew KONOWAŁ (4 rocz. śm.)

08.30  +Irena PASTURCZAK (4 rocz. śm.) +Stanisław PASTURCZAK ++z rodz. PASTURCZAKÓW, ANDRZEJCZAKÓW, MADEJÓW

10.00  ++z rodz. CZUCZWARÓW, SKRZYPCZAKÓW, KLIKUSZEWSKICH

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA –21 października

07.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i łaski, opiekę Bożą dla Karoliny w 19 rocz. i o łaski dla całej rodziny

08.30  O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

10.00  +Maria (4 rocz. śm.)

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA –14 października

07.00  ++Józefa, Marian z rodz. BIERNAT

08.30  +Stefan TRZCIŃSKI (30 rocz. śm.) +Genowefa TRZCIŃSKA

10.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę MB dla Janiny i Longina ROSIAK w 55 rocz. ślubu

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 października

07.00  +Genowefa SZYMULEWICZ (gregoriańska)

08.30  Intencja Żywego Różańca: za kleryków Paradyskiego Seminarium

10.00  ++Jan, Paraskiewia, Sylwester, Anastazja

11.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Zdzisławy i Tadeusza ANDREASIK w 40 rocz. ślubu

11.30  +Krzysztof JEMIOŁ (30 rocz. śm.) ++Jadwiga, Kazimierz JEMIOŁ

13.00  Dziękczynna, z prośbą o opiekę Opatrzności Bożej i wstawiennictwo MB dla Tomasza, Katarzyny, Jakuba i Macieja

18.00  Franciszka DZIEDZIC (8 rocz. śm.)

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 września

07.00  +Marian (5 rocz. śm.)

08.30  +Zygmunt KASZUBA (6 rocz. śm.) ++Franciszka, Tadeusz

10.00  +Stefania SKOWROŃSKA (14 rocz. śm.) +Henryk SKOWROŃSKI

11.30  Za Parafian

11.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego z nr 23

13.00  +Genowefa SZYMULEWICZ (gregoriańska)

18.00  +Mieczysław SOBCZAK (intencja od brata Franciszka)