XIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 28 czerwca

07.00  +Jan PĘKALA (gregoriańska)

08.30  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 66 i 68

10.00  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla p. organisty Ireneusza z ok. imienin

XII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 21 czerwca

07.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za opuszczone

08.30  +Emilia CHOMIN ++Jan, Olga, Władysław KOWALCZUKOWSCY

XI NIEDZIELA W CIĄGU ROKU – 14 czerwca

07.00  +Janusz WINNIK (3 rocz. śm.)

08.30  +Stefan PAZERA (20 rocz. śm.)

10.00  +Aleksander CZAIŃSKI (8 rocz. śm.) ++Aniela, Czesław CZAIŃSCY

11.30  Za Parafian i o powołania do służby Bożej z naszej parafii

11.30  +Jan PĘKALA (gregoriańska)

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 07 czerwca

07.00  +Józefa WIŚNIEWSKA (21 rocz. śm.)

08.30  Intencja Żywego Różańca

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 maja

07.00  +Romuald SZYMANIEC (intencja od uczestników pogrzebu)

08.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla ks. Jarosława w 11 rocz. święceń

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 24 maja

07.00  +Helena KAROLCZYK ++rodzice

08.30  ++Franciszka KASZUBA (12 rocz. śm.) ++Zygmunt, Tadeusz

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17 maja

07.00  +Aniela ANIŚKIEWICZ (10 rocz. śm.) +Romuald ANIŚKIEWICZ

08.30  ++rodzice: Stefania, Wojciech ABSYL +Zdzisław BUCZYŃSKI ++teściowie: Aleksandra, Leon ++z rodziny

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10 maja

07.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa, zdrowie dla Feliksa i Danuty w 70 rocz. urodzin

08.30  O bł. Boże dla rodziny PAWELEC

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 03 maja

07.00  ++Czesław, Franciszek, Jan

08.30  Za kapłanów naszej parafii w rocznicę święceń i za kapłanów pochodzących z naszej parafii (intencja Żywego Różańca)

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 kwietnia

07.00  +ks. Zbigniew CIESZKOWSKI

08.30  +Leokadia KOZŁOWSKA +Weronika KOZŁOWSKA ++Władysława, Wacław KOZŁOWSCY

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19 kwietnia

07.00  +Franciszka (10 rocz. śm.) ++Leon, Eugenia LEWANDOWSCY

08.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr od 32 do 42

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 12 kwietnia

06.00  Za Parafian

08.30  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla rodzin MISTURÓW i JARMUŁÓW

NIEDZIELA PALMOWA – 05 kwietnia

07.00  ++Maria, Franciszek, Piotr, Hima, Janusz

08.30  O odsunięcie epidemii i za członków Żywego Różańca (intencja ŻR)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29 marca

07.00  ++Józef, Agnieszka, Andrzej, Marek ++z rodz. CESSAK

08.30  ++Wojciech, Rozalia SENYK ++Klemens, Antoni, Stanisław, Eugeniusz SENYK ++Anna, Zofia, Klaudiusz SENYK +Zofia POGORZELEC

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 marca

07.00  +Paulina PISARCZYK (40 rocz. śm.) +Bazyli PISARCZYK ++rodzeństwo

08.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr parzystych od 2 do 18

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15 marca

07.00  +Jadwiga GONCERZ

08.30  +Leonarda SZYMCZYK (10 rocz. śm.)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 08 marca

07.00  Za Parafian, a szczególnie za kobiety w dniu ich święta

07.00  O szczęśliwą operację, powrót do zdrowia, o Bożą Opatrzność i opiekę MB Jasnogórskiej dla Piotra

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 01 marca

07.00  O zdrowie i bł. Boże dla rodziny

08.30  O dobre przeżycie Wielkiego Postu i czasu rekolekcji (intencja Żywego Różańca)

NIEDZIELA VII TYGODNIA ZWYKŁEGO – 23 lutego

07.00  ++Halina, Zbigniew CHMIELOWSCY

08.30  +Włodzimierz PAWELEC (18 rocz. śm.) ++rodzice: Wanda, Józef PAWELEC

NIEDZIELA VI TYGODNIA ZWYKŁEGO – 16 lutego

07.00  +Edward ANDRASZ (intencja od rodziny z Wyrzyska)

08.30  ++Sabina, Julian ULANOWSCY

NIEDZIELA V TYGODNIA ZWYKŁEGO – 09 lutego

07.00  +Kazimiera (7 rocz. śm.) ++dziadkowie

08.30  +Stanisław PRZYBYLSKI (10 rocz. śm.)