XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20 czerwca

07.00  ++Aleksandra, Zenon ++z rodz. SIKORSKICH, WEŁNIAKÓW

08.30  +Jan RESZEWICZ (gregoriańska)

10.00  +Stanisław MADEJ ++rodzice z obu stron (int. od szwagierki z rodziną)

11.30  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, zdrowie, pomyślność w życiu osobistym i zawodowym, dary Ducha Św. dla Pawła w 34 rocz. urodzin

13.00  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

16.30  +Mieczysław GŁOWINKOWSKI (20 rocz. śm.)

18.00  +Eugenia KACZMAREK (1 rocz. śm.)

18.00  +Mirosław MARLIKOWSKI (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  W pewnej intencji

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 czerwca

07.00  ++rodzice z obu stron: ++Janina, Dominik, Adelina, Wilhelm

08.30  +Jan RESZEWICZ (gregoriańska)

10.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę MB i św. Józefa dla Weroniki z ok. 1 rocz. urodzin

11.30  +Mirosław MARLIKOWSKI (gregoriańska)

11.30  +Antoni KUBACKI +Józef KUBACKI ++z rodziny

13.00  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

18.00  +Dariusz BURNAT (21 rocz. śm.)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla p. Marysi, p. Mieci, p. Krysi, p. Józefa, p. Danusi, p. Stasi, p. Heleny i p. Marcina

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 06 czerwca

07.00  +Mirosław MARLIKOWSKI (gregoriańska)

08.30  +Jan RESZEWICZ (gregoriańska)

10.00  +Aleksander CZAIŃSKI (9 rocz. śm.) ++Aniela, Czesław CZAIŃSCY

11.30  +Henryk KOPIEJ (7 rocz. śm.)

13.00  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

13.00  +Franciszka STANIAK (int. od sąsiadów)

18.00  +Janusz WINNIK (4 rocz. śm.)

Kaplica (pl. Inwalidów)

09.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa w rodzinie

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 30 maja

07.00  Za Parafian

08.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla ks. Jarosława w 12 rocz. święceń kapłańskich

10.00  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

10.00  +Roman MACHYNIA ++rodzice

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Katarzyny w dniu urodzin

11.30  +Karol KUCZYŃSKI (8 rocz. śm.)

13.00  W intencji dzieci przyjmujących I Komunię św.

16.30  W pewnej intencji

18.00  ++Maria, Michał, Bartosz, Jan, Katarzyna DOBROWOLSCY

Kaplica (pl. Inwalidów)

08.30  W pewnej intencji

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23 maja

07.00  +Jadwiga KUPIS (6 rocz. śm.) ++rodzice: Stefania, Alfred

08.30  +Jan RESZEWICZ

10.00  ++Antoni, Jadwiga, Henryk ŻEMOJDÓW +Krystyna POSTOK

11.30  +Franciszka STANIAK

13.00  W intencjach wszystkich mam

18.00  +Elżbieta KOZAKIEWICZ (int. od uczestników pogrzebu, w dzień urodzin)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  W pewnej intencji

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16 maja

07.00  +Maria SUPRYNOWICZ (gregoriańska)

08.30  +Emilia PTAK (8 rocz. śm.) +Adam PTAK

10.00  +Mirosław ŚLIWIŃSKI (1 rocz. śm.) +Ewa ŚLIWIŃSKA

11.30  +Dariusz KOCHAŃSKI (17 rocz. śm.) ++rodzice: Halina, Jan +Stanisława FULARSKA (8 rocz. śm.)

13.00  +Edward ŁYBA (19 rocz. śm.) +Stefania ŁYBA

18.00  Za Radio Maryja, Telewizję Trwam i o rozwój dzieł ewangelizacyjnych

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +ks. Józef ZADWORNY

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 09 maja

07.00  +Maria SUPRYNOWICZ (gregoriańska)

08.30  +Dominika SIEJA (z okazji urodzin)

09.50  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

11.30  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii św.

13.00  Dzięk, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Bogdana w 70 rocz. urodzin

13.00  ++rodzice: Emilia, Józef KOWALEWSCY ++Genowefa, Władysław BIENIAS ++Maria, Kazimierz CHRZCZONOWSCY

16.30  +ks. bp Antoni STANKIEWICZ

18.00  +Stanisław (6 rocz. śm.) +Eugeniusz (20 rocz. śm. – int. od Marty i Sławomira)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +ks. Jan DYRDA

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 02 maja

07.00  +Krystyna MARCINISZYN

08.30  O bł. Boże, potrzebne łaski, opiekę MB i św. Józefa dla Moniki i Marty oraz o łaski dla rodziny

10.00  ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER

11.30  O bł. Boże, potrzebne łaski dla nowych lektorów naszej parafii

11.30  ++rodzice: Marianna, Józef KWIECIEŃ ++Emilia, Marian CZEREDA

13.00  +Maria SUPRYNOWICZ (gregoriańska)

18.00  +Halina WYŚMIERSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Piotr STAWSKI (35 rocz. śm.) +Lucyna STAWSKA ++teściowie: Czesław, Teresa SUBZDA

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 kwietnia

07.00  +Mirosław NOWAK (1 rocz. śm.) +Karol NOWAK (7 rocz. śm.)

08.30  ++z rodz. SKRZYPCZAKÓW, CZUCZWARÓW, KLIKUSZEWSKICH

10.00  ++Wojciech, Rozalia ++Klemens, Antoni, Stanisław, Eugeniusz, Michał, Klaudiusz, Anna, Zofia ++Zofia, Władysław

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które otrzymują łaskę Chrztu św.

11.30  ++rodzice: Maria, Marek STONOGA

13.00  +Maria SUPRYNOWICZ (gregoriańska)

18.00  +Halina WYŚMIERSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +ks. Dionizy ŁYDUCH

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 kwietnia

07.00  ++Franciszka, Leon, Eugeniusz LEWANDOWSCY

08.30  +Julian

10.00  +Mieczysław FIJAS (1 rocz. śm.)

11.30  +Aniela (23 rocz. śm.) +Edmund +Edward BARTKIEWICZ

13.00  +Halina WYŚMIERSKA (gregoriańska)

18.00  +Arkadiusz AUCHIMOWICZ (27 rocz. śm.) ++rodzice: Mikołaj, Maria AUCHIMOWICZ

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11 kwietnia

07.00  Dzięk., z prośbą o zdrowie, bł. Boże dla Amelii z okazji 5 rocz. urodzin

08.30  O zdrowie i bł. Boże dla Bożeny

10.00  O łaskę uwolnienia, uzdrowienia, odnowę w Duchu Świętym dla córki

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej dla Eugenii i Mieczysława JAŚKÓW w 50 rocz. ślubu

11.30  +Emil (23 rocz. śm.) ++Jan, Olga KANIUKA

13.00  +Stanisława NAWORSKA

18.00  +Halina WYŚMIERSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +ks. Jan DYRDA

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 28 marca

07.00  ++Paulina, Bazyli PISARCZYK ++rodzeństwo

08.30  +Jan RESZEWICZ (budowniczy naszego kościoła – int. od uczestników pogrzebu)

10.00  +Stefan KOPERNICKI (2 rocz. śm.)

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę Pani Jasnogórskiej i św. Józefa dla Elżbiety w rocz. urodzin

11.30  +Stanisław JASIŃSKI (gregoriańska)

13.00  +Marek SZYLER (int. od żony, syna, córki i siostrzeńców)

18.00  +Maria SOKALSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  ++Kazimierz, Bronisława, Justyna, Mikołaj, Jan, Józef, Krystyna

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 marca

07.00  +Justyna KURDYK

08.30  ++Janina, Kazimierz

10.00  +Michał KUŃCZAK (20 rocz. śm.) ++Anna, Stefania +Stanisława ORLAK

11.30  +Rafał (20 rocz. śm.) ++Stefan, Franciszka, Krystyna, Monika, Zbigniew, Jerzy GRZYBOWSCY

11.30  +Stanisław JASIŃSKI (gregoriańska)

13.00  +Zdzisław PŁOŃCZAK (int. od brata Bogdana z żoną)

18.00  +Maria SOKALSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  ++rodzice: Stanisław, Maria MACKIEWICZ ++Ryszard, Stefan ++z rodz. MACKIEWICZ, KRZYWICKICH

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07 marca

07.00  ++rodzice: Janina, Antoni

08.30  +Dorota POTAKIEWICZ

10.00  +Edward MOSKAŁA (9 rocz. śm.)

11.30  ++rodzice: Michał, Stanisława ŚWISTKÓW ++rodzeństwo: Krystyna, Mieczysław, Anna, Ryszard, Edmund +Sławomir

11.30  +Stanisław JASIŃSKI (gregoriańska)

13.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Floriana FEDUREK w 1 rocz. urodzin

18.00  +Maria SOKALSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Marianna MIELNICZEK (4 rocz. śm.)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14 marca

07.00  +Krzysztof DYBICKI (int. od uczestników pogrzebu)

08.30  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla księży z parafii św. Józefa

10.00  +Feliksa TYTKO (23 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (18 rocz. śm.) +Bronisława TYTKO (11 rocz. śm.) +Anna TYTKO

11.30  Dzięk., z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Władysławy z ok. 100 rocz. urodzin

11.30  +Stanisław JASIŃSKI (gregoriańska)

13.00  +Stefan PSZENICZNY (1 rocz. śm., int. od rodziny)

18.00  +Maria SOKALSKA (gregoriańska)

Kaplica (pl. Inwalidów)   

09.00  +bp Antoni STANKIEWICZ

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28 lutego

07.00  +Teresa NEJMAN (gregoriańska)

08.30  +Witold PARNIEWSKI

10.00  +Genowefa SZYMULEWICZ (3 rocz. śm.)

11.30  +Eugeniusz MUSZYŃSKI (12 rocz. śm.) +Zofia

11.30  +Stanisław JASIŃSKI (gregoriańska)

13.00  +Barbara JASIŃSKA

18.00  +Kazimierz

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Wanda SIEMASZKO

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 lutego

07.00  +Teresa NEJMAN (gregoriańska)

08.30  +Włodzimierz PAWELEC (19 rocz. śm.) ++rodzice: Wanda, Józef PAWELEC

10.00  +Witold PARNIEWSKI (gregoriańska)

11.30  Dzięk., z prośbą o bł. Boże dla wnuków: Alicji z ok. 2 rocz. urodzin, Ignacego z ok. 4 rocz. urodzin oraz o łaski dla ich rodziców

11.30  ++Daniel, Stanisław SZAŁĘGA (5 rocz. śm.) ++z rodziny

13.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Mirosława z ok. 40 rocz. urodzin

18.00  +Zdzisław PŁOŃCZAK (int. od rodziców Marii i Eugeniusza)

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Józef GARDOŃ

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 lutego

07.00  +Teresa NEJMAN (gregoriańska)

08.30  +Stefan MACKIEWICZ (1 rocz. śm.)  ++rodzice: Maria, Stanisław ++z rodz. TATAR, KRZYWICKICH

10.00  +Wiesław KOZYRA ++rodzice: Ludwika, Jan ++z rodz. GRZEŚKÓW

11.30  +Witold PARNIEWSKI (gregoriańska)

13.00  +Zofia PRZYGODZKA

18.00  +Mieczysław FIJAS

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Janina JASION (2 rocz. śm.)

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07 lutego

07.00  +Teresa NEJMAN (gregoriańska)

08.30  +Witold PARNIEWSKI (gregoriańska)

10.00  +Stanisław STASIAK (5 rocz. śm.)

11.30  +Henryk SKOWROŃSKI (6 rocz. śm.) ++Stefania, Zenon SKOWROŃSCY

13.00  +Jarosław DZIURDZIEWICZ (12 rocz. śm.)

18.00  +Marian FITRZYK (6 rocz. śm.) ++rodzice: Stanisław, Anna FITRZYK

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Adela NIEDŹWIECKA ++z rodz. RUCZYŃSKICH

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 stycznia

07.00  +Stanisław NASTAJ (2 rocz. śm.)

08.30  +Witold PARNIEWSKI (gregoriańska)

10.00  Dziękczynna za odzyskane życie i zdrowie

11.30  ++rodzice: Helena, Hipolit MOSAKOWSCY +Eugeniusz CIOK ++Marcelina, Jan MORŻAK ++Jan, Franciszka MOSAKOWSCY

13.00  +Stanisława ŚWICA (11 rocz. śm.) +Barbara ZIELONKA (5 rocz. śm.)

18.00  Dzięk., z prośbą o bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla Mariana FULARSKIEGO w 70 rocz. urodzin

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +ks. Krzysztof MAKSYMOWICZ

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 stycznia

07.00  +Mieczysław KRÓL (23 rocz. śm.) ++z rodziny

08.30  +Helena BAJCER (gregoriańska)

10.00  +Ryszard GAJDEMSKI (2 rocz. śm.) ++rodzice: Anastazja, Aleksy LIPOWSCY ++teściowie: Krystyna, Paweł GAJDEMSCY

11.30  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla ks. Mariusza z ok. imienin

11.30  +Władysław ZEGIEL ++rodzice: Władysława, Bronisław

13.00  O bł. Boże, opiekę MB i św. Józefa dla babć i dziadków żyjących, dla zmarłych o łaskę nieba

18.00  ++Emilia, Stefan GŁADYSZ

Kaplica (pl. Inwalidów) 

09.00  +Jan JASION (1 rocz. śm.)