Miesięcznik Parafii św. Józefa Oblubieńca w Żarach.

Od kilkunastu lat w naszej parafii wydawana jest gazetka "Głos św. Józefa". Co miesiąc redakcja gazetki spotyka się aby ustalić zawartość kolejnego wydania. Skład redakcji zmienia się z racji wymiany księży którzy pracują w naszej parafii, i tym razem jest podobnie. W sierpniu pożegnamy księdza Arkadiusza dlatego już zmienił się skład redakcji gazetki parafialnej, teraz ksiądz Tomasz przejął obowiązki kierownika redakcji.

Nowy kierownik to nowe zmiany w naszej gazetce :). Zmiany w zawartości i układzie gazetki będą pojawiać się sukcesywnie w miarę wydawania kolejnych numerów, jednym z nowych elementów gazetki będzie odpowiadanie na pytania które znajdziemy w "skrzynce pytań", z racji ograniczonego miejsca na łamach naszej gazetki będziemy odpowiadać na wybrane pytania, tematyka zadawanych pytań jest zupełnie dowolna. Poniżej znajduje się skrzynka pytań, jak widać pytania mogą być anonimowe.

Po wznowieniu wydawania w 2016 roku "Głosu Świętego Józefa" Redakcję stanowią: Ks. Bartek, Ks. Andrzej, Kamila, Stanisław, Maria Orlicka, Izabela, Anita Łukowiak

Redakcja Gazetki podczas pierwszego spotkania w nowym składzie: Ks. Tomasz, Kamila, Stanisław, Marek, M jak M, Joanna, Romcio-Tomcio, Łukasz, Henryk-foto.