1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ: dzisiaj o godz. 17.00 w ciągu tygodnia (z wyjątkiem czwartku) po wieczornej Mszy św.
 2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Spotkanie członków wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
 4. PZC zaprasza posiadających skierowania z MOPS po odbiór mleka w środę w godz. 16.00-17.30.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45.
 6. W czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. o godz.: 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.00 rozpocznie się procesja do czterech ołtarzy. Pierwszy z nich będzie się znajdował przy naszym kościele. Procesja na terenie naszej parafii przejdzie ulicami: Lutosławskiego, Wieniawskiego, Lotników, Broni Pancernej. Kolejne ołtarze będą się znajdowały na deptaku, przy kościele pw. NSPJ i Wniebowzięcia NMP. Prosimy o udekorowanie domów, zwłaszcza przy trasie procesji. Próba dla dziewczynek pragnących sypać kwiaty od poniedziałku do środy o godz. 17.00. Prosimy o przynoszenie płatków kwiatowych do zakrystii.
 7. Procesje eucharystyczne w oktawie Bożego Ciała w czasie nabożeństw czerwcowych.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce kolejne spotkanie w ramach Szkoły św. Faustyny.
 9. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa i za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci w piątek o godz. 18.00.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 11. W imieniu ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego ponawiamy zaproszenie na uroczystości 50 rocznicy istnienia diecezji i Odpust Rokitniański. Msza św. jubileuszowa zostanie odprawiona przez Ks. Biskupa Polowego Wojska Polskiego Wiesława Lechowicza w sobotę o godz. 12.00 w Rokitnie. Po Mszy św. odbędzie się festyn rodzinny.
 12. Kancelaria Parafialna czynna w tym tygodniu: w środę w godz. 19.00 – 20.00, w piątek w godz. 9.00 – 10.00.
 13. Msza św. dziękczynna za beatyfikację siostry M. Edelburgis – żarskiej męczennicy za wiarę dzisiaj o godz. 12.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o procesji Bożego Ciała w hiszpańskiej Andaluzji; o problemach z węglem i gazem; o radzeniu sobie z samotnością);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o męczenniczkach elżbietańskich; o walce z niepełnosprawnością; o powstaniach w rosyjskich łagrach);

- „Gość Extra“ o cudzie Eucharystii (12 zł).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiary do puszki na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie i wsparcie KUL.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.