1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP: dzisiaj o godz. 17.00 w poniedziałek i wtorek o godz. 17.30.
 2. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa z kazaniem o św. Józefie, Słudze Chrystusa we wtorek o godz. 18.00. Nowenna do św. Józefa Oblubieńca w czasie nabożeństwa majowego.
 3. Nabożeństwa ku czci NSPJ przed Najświętszym Sakramentem od środy (z wyjątkiem piątku) po wieczornej Mszy św.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę.
 5. Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w rocznicę jego wizyty w Gorzowie Wlkp. w intencji rodzin w czwartek o godz. 18.00.
 6. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej i za powołanych czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie Przyjaciół Paradyża i osób pragnących modlić się o powołania.
 7. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek; ks. Tadeusz w sobotę.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.40. Na zakończenie adoracji Litania do NSPJ. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 9. Msza św. wynagradzająca za obelgi wobec Bożego Macierzyństwa NMP w sobotę o godz. 6.30. Po Mszy św. nabożeństwo I soboty miesiąca.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 11. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 12. Msza św. dla dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej obchodzących rocznicę I Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 15.45.
 13. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj o godz. 19.00 i potrwa do piątku. Spotkania codziennie o godz. 19.00.
 14. W imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenia w sanktuarium maryjnym w Otyniu i do udziału w Miasteczku Ojcowskim w Gubinie. Szczegóły na plakatach w bocznej gablocie, a także na stronie internetowej i profilu facebookowym. Zapraszamy również na pielgrzymkę do Rokitna na świętowanie 50 rocznicy istnienia diecezji i Odpust Rokitniański. Szczegóły związane z uroczystościami znajdują się w gablocie i w internecie. Zapisu na pielgrzymkę do Rokitna, która odbędzie się 18 czerwca, można dokonać w zakrystii (są jeszcze tylko 2 miejsca). Wyjazd o godz. 7.20. Koszt 40 zł.
 15. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o cudach różańcowych; o tajemnicy spotkania Maryi ze św. Elżbietą; o życiu polskiego ambasadora w Watykanie);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o tajemnicy wniebowstąpienia Jezusa; o nowym filmie opisującym walkę Jana Pawła II z nadużyciami w Kościele; o niemieckiej drodze synodalnej).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.