IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 czerwca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Św., opiekę MB na dalsze życie dla Julii KOWALEWSKIEJ w 18 rocz. urodzin (intencja od rodziców)
08.30 Intencja Żywego Różańca: za kapłanów i o święte powołania kapłańskie i zakonne
10.00 +Aleksander CZAIŃSKI (6 rocz. śm.) ++Aniela, Czesław CZAIŃSCY
11.30 +Jacek HOMIK (20 rocz. śm.)
11.30 +Waldemar KNOPIK (20 rocz. śm.)
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Adama w 58 rocz. urodzin
18.00 +Wiesław GAWIŃSKI ++Danuta, Stanisław HUBISZ ++rodzice z obu stron

NIEDZIELA – 27 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy
07.00 ++rodzice ++dziadkowie ++Maria, Antoni, Magdalena, Andrzej +Zdzisława
08.30 ++Aniela, Edmund BARTKIEWICZ ++z rodziny
10.00 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
11.30 W intencji mam
11.30 O bł. Boże dla Anny i Grzegorza SZKLARZ oraz ich rodziny
13.00 W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.
13.00 +Roman MACHYNIA (1 rocz. śm.)
18.00 ++z rodz. CZUCZWARÓW, SKRZYPCZAKÓW, KLIKUSZEWSKICH

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 20 maja
07.00 ++rodzice: Łucja, Józef JASCZEMSCY
08.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
13.00 +Emilia PTAK (5 rocz. śm.)
18.00 W intencji mieszkańców ul. Paderewskiego nr 20, 22, 24, 26, 28, 30

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13 maja
07.00 +Bolesław (3 rocz. śm.) 
08.30 ++Pelagia, Jakub NOWACCY ++rodzeństwo
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci obchodzące w maju rocznicę urodzin
11.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
11.30 +Tadeusz PIŁAT (22 rocz. śm.) ++rodzice: Stanisława, Franciszek
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Włókienniczej z Rakszawy o i łaski dla ich rodzin
18.00 +Dominika SIEJA +Jędrzej

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06 maja
07.00 +Krystyna BROJEK (1 rocz. śm.)
08.30 Za dzieci przystępujące do I Komunii św., za ich rodziców i chrzestnych (intencja Żywego Różańca)
08.30 +Halina MAKOHONIK (4 rocz. śm.)
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
13.00 +Danuta GÓRSKA (11 rocz. śm.) ++rodzice: Maria, Karol
18.00 +Wacław SAJDAK (28 rocz. śm.) ++Alicja, Zbigniew, Janusz, Krystyna

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Danuty i Feliksa w 45 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Franciszka KASZUBA (10 rocz. śm.) ++Zygmunt, Tadeusz
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Anny i Marcina w 10 rocz. ślubu
13.00 O szczęśliwe zdanie matury dla Mateusza
18.00 ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia
07.00 ++Franciszka, Leon, Eugeniusz LEWANDOWSCY
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 ++Maria, Marek STONOGA
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie dla Genowefy i Jerzego PRABUCKICH w 60 rocznicę ślubu
13.00 +Władysław CZYŻOWSKI (2 rocz. śm.)
18.00 +Marian KUBIAK (7 rocz. śm.) ++Katarzyna, Konrad KUBIAK

PONIEDZIAŁEK – 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa, Męczennika, Patrona Polski
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Stefanii KOSTECKIEJ w 93 rocznicę urodzin
18.00 +Jan KRYSZCZYŃSKI (1 rocz. śm.)

WTOREK – 24 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Laury DŁUGOSZ w 18 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziny
18.00 ++rodzice ++siostry: Anna, Agnieszka ++Kinga, Tadeusz

ŚRODA – 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 W intencjach polecanych MB Nieustającej Pomocy w kwietniu
18.00 +Zbigniew PŁASKA (5 rocz. śm.) ++rodzice: Józef, Janina PAWŁOWSCY ++teściowie: Kazimiera, Zygmunt PŁASKA +Jerzy PAWŁOWSKI

CZWARTEK – 26 kwietnia
06.30 +Kazimierz JELEŃ (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

PIĄTEK – 27 kwietnia
06.30 +Kazimiera JĘDRZEJEK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 ++Mieczysław, Kazimiera ++z rodziny

SOBOTA – 28 kwietnia
06.30 +Janina MIELNIK (intencja od uczestników pogrzebu)
14.00 Msza św. chrzcielna: Julia LIS
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Bożeny i Franciszka w 45 rocznicę ślubu
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Danuty i Feliksa w 45 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Franciszka KASZUBA (10 rocz. śm.) ++Zygmunt, Tadeusz
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Anny i Marcina w 10 rocznicę ślubu
13.00 O szczęśliwe zdanie matury dla Mateusza
18.00 ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER

 

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Janiny i Władysława w 50 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Antoni OKOŁOTOWICZ ++Jadwiga, Michał DUSZEŃKO +Agata LENDA
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Jolanty i Mirosława w 35 rocz. ślubu
11.30 +Emil KANIUKA (20 rocz. śm.) ++Olga, Jan
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marii i Jana BIENIAS w 50 rocznicę ślubu
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od chrześniaka Wojciecha z żoną i córkami)

PONIEDZIAŁEK – 16 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 W intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i innych dzieł ewangelizacyjnych
18.00 +Stanisław PILARCZYK (5 rocz. śm.) +Krystyna PILARCZYK

WTOREK – 17 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Lidii i Stanisława DOBROWOLSKICH w 45 rocznicę ślubu i o łaski dla rodziny
18.00 +Marianna (30 rocz. śm.) +Józef WYWIAŁ ++Katarzyna, Józef PĘKALA

ŚRODA – 18 kwietnia
06.30 +Maria WOŁOSZYN (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Jarosław DZIURDZIEWICZ (9 rocz. śm.)
18.00 +Stanisław PARTYKA (miesiąc po śmierci)

CZWARTEK – 19 kwietnia
06.30 Robert BERGSTOFF (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 Intencja Wspólnoty Krwi Chrystusa
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

PIĄTEK – 20 kwietnia
06.30 +Anna ZELEK (intencja od uczestników pogrzebu)
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Henryk WARDĘGA (6 rocz. śm.) +Kazimierz ++rodzice

SOBOTA – 21 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
16.00 Msza św. ślubna: Zdzisław BARAŃSKI i Janina MORZYK
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla ks. Bartosza z okazji imienin (intencja od Żywego Różańca)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Wiktora PATYKA w 92 rocznicę urodzin
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Elżbiety i Jana TYRA w 45 rocznicę ślubu

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia
07.00 ++Franciszka, Leon, Eugeniusz LEWANDOWSCY
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 ++Maria, Marek STONOGA
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie dla Genowefy i Jerzego PRABUCKICH w 60 rocznicę ślubu
13.00 +Władysław CZYŻOWSKI (2 rocz. śm.)
18.00 +Marian KUBIAK (7 rocz. śm.) ++Katarzyna, Konrad KUBIAK

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego
07.00 +Maria ZELEK (24 rocz. śm.)
08.30 O zdrowie i łaski dla członków Żywego Różańca (intencja ŻR)
10.00 O Miłosierdzie Boże i bł. Boże dla córki
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 ++Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Bronisław
13.00 +Jan KUDEŁKO
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

PONIEDZIAŁEK – 09 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
06.30 O bł. Boże, opiekę NMP i potrzebne łaski dla Marcina
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

WTOREK – 10 kwietnia
06.30 +Bolesław KOPCZYŃSKI (28 rocz. śm.)
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Andrzej (12 rocz. śm.)

ŚRODA – 11 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Anna TURKOWSKA (intencja od bratowej Alicji z rodziną)

CZWARTEK – 12 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostrzeńca Damiana z rodziną)

PIĄTEK – 13 kwietnia
06.30 +syn Ryszard KOŁOMYJSKI (19 rocz. śm.) ++rodzice: Kazimierz, Waleria GERLACH
18.00 Za ofiary zbrodni katyńskiej i katastrofy smoleńskiej
18.00 +Tadeusz BAJCER (32 rocz. śm.)
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

SOBOTA – 14 kwietnia
06.30 +Wiesław WIŚNIEWSKI (intencja od uczestników pogrzebu)
13.50 Msza św. ślubna: Marcin SOKALSKI i Elżbieta SOKALSKA (rod. JEREMICZ)
15.00 Msza św. ślubna: Kamil TELAKOWIEC i Justyna TELAKOWIEC (rod. LUBERDA)
16.10 Msza św. ślubna: Miłosz MLECZKOWSKI i Kamila CHUDA
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Janiny i Władysława w 50 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Antoni OKOŁOTOWICZ ++Jadwiga, Michał DUSZEŃKO +Agata LENDA
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Jolanty i Mirosława w 35 rocz. ślubu
11.30 +Emil KANIUKA (20 rocz. śm.) ++Olga, Jan
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marii i Jana BIENIAS w 50 rocznicę ślubu
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od chrześniaka Wojciecha z żoną i córkami)

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01 kwietnia
06.00 Za Parafian
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Feliksa TYTKO (20 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (15 rocz. śm.) +Bronisława TYTKO (8 rocz. śm.) +Anna TYTKO
11.30 +Wanda OSMAŃSKA (2 rocz. śm.) +Stefan OSMAŃSKI
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Romuald KURDZIEL (1 rocz. śm.)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostry Ireny)

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 02 kwietnia
07.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodzin MIKOŁAJEWICZ, CISEK, GAJÓR
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Czesław LITWIŃCZUK (16 rocz. śm.)
11.30 +Zenon DUDZIC (5 rocz. śm.) ++rodzice z obojga stron
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Amelia ŁAZAR (2 rocz. śm.)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Weroniki GRYCZYŃSKIEJ w 18 rocznicę urodzin

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY – 03 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 W intencjach PZC
18.00 +Czesława KURPIAS (1 rocz. śm.) +Józef KURPIAS (29 rocz. śm.) +Barbara POTRZYKOWSKA (intencja od bratanicy Agnieszki)

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 04 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 +Jan KLOC (intencja od WKCh)
18.00 +Franciszek ROSIŃSKI (16 rocz. śm.)
18.00 +Jerzy WOŻNIAK ++Olga, Stanisław WOŹNIAK +Jan RĘBACZ

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 05 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 O powołania kapłańskie zakonne, misyjne i za już powołanych

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 06 kwietnia
06.30 +Eugeniusz ZELEK (4 rocz. śm.)
18.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 07 kwietnia
06.30 +Stanisława NOWAK (5 rocz. śm.) ++z rodz. NOWAKÓW, PAJĄKÓW
15.00 Msza św. chrzcielna
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08 kwietnia – Święto Miłosierdzia Bożego
07.00 +Maria ZELEK (24 rocz. śm.)
08.30 O zdrowie i łaski dla członków Żywego Różańca (intencja ŻR)
10.00 O Miłosierdzie Boże i bł. Boże dla córki
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 ++Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Bronisław
13.00 +Jan KUDEŁKO
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 25 marca
07.00 ++rodzice: Rozalia, Wojciech ++bracia: Antoni, Stanisław, Eugeniusz +bratanek Klaudiusz +babcia Zofia
08.30 ++Paulina, Bazyli PISARCZYK
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny PALIGÓW
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny WITKOWSKICH i o łaski dla Łukasza z okazji imienin
18.00 ++rodzice: Franciszek, Janina ORZECHOWSCY +siostra Halina

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 26 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Irena SIEŃKO (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 ++Janusz, Elżbieta DROZD
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WIELKI WTOREK –27 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencjach zanoszonych do Boga przez wstawiennictwo św. Józefa
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WIELKA ŚRODA – 28 marca
06.30 +Karol NOWAK (4 rocz. śm.)
18.00 W intencjach polecanych Bogu przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

WIELKI CZWARTEK – 29 marca
18.00 Za kapłanów, o powołania i za siostry zakonne (intencja od Przyjaciół Paradyża)
18.00 Za kapłanów wywodzących się z parafii, o powołania i za ministrantów (intencja od ŻR)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

WIELKI PIĄTEK – 30 marca
18.00 Liturgia Męki Pańskiej

WIELKA SOBOTA – 31 marca
20.00 Za Parafian
20.00 O bł. Boże, łaskę wiary, uwolnienia z uzależnień dla Krystiana, Józefa, Łukasza, Piotra z okazji imienin i urodzin

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 01 kwietnia
06.00 Za Parafian
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Feliksa TYTKO (20 rocz. śm.) +Ludwik TYTKO (15 rocz. śm.) +Bronisława TYTKO (8 rocz. śm.) +Anna TYTKO
11.30 +Wanda OSMAŃSKA (2 rocz. śm.) +Stefan OSMAŃSKI
13.00 Za Parafian, a szczególnie za dzieci otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 +Romuald KURDZIEL (1 rocz. śm.)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostry Ireny)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 marca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Barbary z okazji 70 rocznicy urodzin
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++Stanisław, Wiktoria ROJEK
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Macieja GÓRNEGO w 18 rocznicę urodzin
13.00 W intencji członków PZC i za osoby wspierające przygotowywanie śniadań roratnich
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny BAZIUKÓW

PONIEDZIAŁEK – 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 Za Parafian
18.00 +Józefa BURKA
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WTOREK –20 marca
06.30 +Anna CHMIELOWSKA (2 rocz. śm.)
06.30 +Michalina KUDŁA (intencja od uczestników pogrzebu)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

ŚRODA – 21 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Wiesław ŚPIEWAK (19 rocz. śm.)

CZWARTEK – 22 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
06.30 +Maria SZYMAŃSKA
18.00 W intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej

PIĄTEK – 23 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Emilian, Agnieszka DOBOSZ
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 24 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Józef GARDOŃ (1 rocz. śm.)

NIEDZIELA PALMOWA CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ – 25 marca
07.00 ++rodzice: Rozalia, Wojciech ++bracia: Antoni, Stanisław, Eugeniusz +bratanek Klaudiusz +babcia Zofia
08.30 ++Paulina, Bazyli PISARCZYK
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny PALIGÓW
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny WITKOWSKICH i o łaski dla Łukasza z okazji imienin
18.00 ++rodzice: Franciszek, Janina ORZECHOWSCY +siostra Halina

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 marca
07.00 +Eugeniusz MUSZYŃSKI (9 rocz. śm.) +Zofia
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++rodzice z obojga stron +Krystyna ++bracia ++z rodziny
13.00 +Edward MOSKAŁA (6 rocz. śm.)
18.00 +Przemysław SMOLIK (18 rocz. śm.) +Paweł JANUSZ (28 rocz. śm.) ++z rodz. PATYK, JANUSZ, MILKA

PONIEDZIAŁEK – 12 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 ++Michał, Stanisława ŚWISTEK ++rodzeństwo
18.00 +Genowefa MASŁOWSKA (67 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

WTOREK – 13 marca
06.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Dariusza
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
10.00 ++Łucja, Zbigniew TYLKOWSCY
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Moniki i Marty w rocznicę urodzin
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

ŚRODA – 14 marca
06.30 +Władysław WILKOSZ
10.00 W intencji chorych
16.00 +Stanisław ISKIERKA (4 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

CZWARTEK – 15 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencji członków Wspólnoty Krwi Chrystusa, za ich rodziny, a także za zmarłych
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

PIĄTEK – 16 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 W intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i innych dzieł ewangelizacyjnych
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 17 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 W intencji mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 31, 41, 43, 45, 47
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 marca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Barbary z okazji 70 rocznicy urodzin
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++Stanisław, Wiktoria ROJEK
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Macieja GÓRNEGO w 18 rocznicę urodzin
13.00 W intencji członków PZC i za osoby wspierające przygotowywanie śniadań roratnich
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla rodziny BAZIUKÓW

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04 marca
07.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
08.30 O bł. Boże, opiekę MB dla członków Żywego Różańca i o łaskę nieba dla zmarłych członków (intencja ŻR)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 +Henryk SKOWROŃSKI (3 rocz. śm.) +Stefania SKOWROŃSKA
13.00 +Tomasz WALLA (13 rocz. śm.) +Helena TOMALA +Antonina WALLA +Stanisława KOZŁOWSKA
18.00 +Józef ROZPĘDOWSKI (11 rocz. śm.) ++z rodz. PIECZARKA

PONIEDZIAŁEK – 05 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Anna KUŃCZAK (5 rocz. śm.) +Michał KUŃCZAK ++Tomasz, Stanisława ORLAK
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Józefa, Edward, Tomasz

WTOREK – 06 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Rozalia ROPSKA (27 rocz. śm.)

ŚRODA – 07 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Jolanta STĘŻYCKA (intencja od uczestników pogrzebu)
09.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
11.00 O zdrowie i bł. Boże dla Marcelego
18.00 +Józef SKOKOWSKI (14 rocz. śm.) +Rozalia SKOKOWSKA ++z rodz. MIKSZTÓW

CZWARTEK – 08 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Emilii UCHAŃSKIEJ w 82 rocznicę urodzin i o łaski dla córek, ich rodzin i 11 wnuków
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

PIĄTEK – 09 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 ++Franciszka, Stanisław ZIARNOWSCY +Andrzej ZIARNOWSKI
18.00 +Michał JANUS (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 10 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
14.00 Msza św. chrzcielna: Maja Maria WOLAŃSKA
18.00 +Stanisława HOLENIEWSKA (11 rocz. śm.)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 marca
07.00 +Eugeniusz MUSZYŃSKI (9 rocz. śm.) +Zofia
08.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 ++rodzice z obojga stron +Krystyna ++bracia ++z rodziny
13.00 +Edward MOSKAŁA (6 rocz. śm.)
18.00 +Przemysław SMOLIK (18 rocz. śm.) +Paweł JANUSZ (28 rocz. śm.) ++z rodz. PATYK, JANUSZ, MILKA

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego
07.00 +Hubert ROK (z okazji 24 rocz. urodzin)
08.30 +Włodzimierz PAWELEC (16 rocz. śm.) ++rodzice
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
11.30 +Józef JOPEK (27 rocz. śm.) +Marian JOPEK (5 rocz. śm.) ++rodzice z obu stron
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna CZERWIŃSKA (4 rocz. śm.) +Hipolit CZERWIŃSKI (14 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 26 lutego
06.30 O bł. Boże i zdrowie dla Mikołaja KUDŁY
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 27 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 W intencjach zanoszonych do Boga w czasie Nowenny i Różańca Tajemnic św. Józefa
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

ŚRODA – 28 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Kazimierz ZELESŁAWSKI
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

CZWARTEK – 01 marca
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

PIĄTEK – 02 marca
06.30 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)

SOBOTA – 03 marca
06.30 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
18.00 +Andrzej MAJERSKI (7 rocz. śm.) ++Stanisława, Zbigniew RYBICCY
18.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
18.00 +Daniel SZAŁĘGA (2 rocz. śm.)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 04 marca
07.00 +Henryk BOJDA (gregoriańska)
08.30 O bł. Boże, opiekę MB dla członków Żywego Różańca i o łaskę nieba dla zmarłych członków (intencja ŻR)
10.00 +Elżbieta JAKUBIK (gregoriańska)
11.30 +Henryk SKOWROŃSKI (3 rocz. śm.) +Stefania SKOWROŃSKA
13.00 +Tomasz WALLA (13 rocz. śm.) +Helena TOMALA +Antonina WALLA +Stanisława KOZŁOWSKA
18.00 +Józef ROZPĘDOWSKI (11 rocz. śm.) ++z rodz. PIECZARKA

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego
07.00 +Franciszka BOROWSKA (20 rocz. śm.) ++Józef, Maria GRETKIEREWICZ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Agnieszka URBAN (3 rocz. śm.)
11.30 +Wiesław KOZYRA (17 rocz. śm.) ++Ludwika, Jan KOZYRA ++z rodz. GRZEŚKÓW
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Marianna, Adam, Zofia, Stanisław, Kazimierz z rodz. SOCHAJ

PONIEDZIAŁEK – 19 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 20 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Józef HNATYSZYN (1 rocz. śm.)

ŚRODA – 21 lutego
06.30 +Renata KOLS (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 22 lutego – Święto Katedry św. Piotra Apostoła
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 +Kazimierz HOLENIEWSKI (30 rocz. śm.)

PIĄTEK – 23 lutego
06.30 +Krystyna WIŚNIEWSKA
06.30 +Aleksandra Krystyna ZYCHLA
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 24 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Elżbieta SZEBLEWSKA (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Genowefa KIEŁBOWSKA (3 rocz. śm.) +Antoni KIEŁBOWSKI (30 rocz. śm.)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25 lutego
07.00 Hubert ROK (z okazji 24 rocz. urodzin)
08.30 +Włodzimierz PAWELEC (16 rocz. śm.) ++rodzice
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
11.30 +Józef JOPEK (27 rocz. śm.) +Marian JOPEK (5 rocz. śm.) ++rodzice z obu stron
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna CZERWIŃSKA (4 rocz. śm.) +Hipolit CZERWIŃSKI (14 rocz. śm.)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lutego
07.00 ++Janina, Katarzyna, Adolf BABIJ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Marii PIETRZAK w 70 rocznicę urodzin
10.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
11.30 +Marian FITRZYK (3 rocz. śm.)
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Wiktora w 2 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziców
18.00 +Stanisław STASIAK (2 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 12 lutego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 13 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Ignacy PALIWODA (1 rocz. śm.)

ŚRODA POPIELCOWA – 14 lutego
06.30 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od uczestników pogrzebu)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, dar zdrowia dla Ireny w 92 rocznicę urodzin
16.30 +Adela NIEDŹWIEDZKA (10 rocz. śm.) ++z rodz. RUBCZYŃSKICH
18.00 +Jan KLOC (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 15 lutego
06.30 O bł. Boże w czasie operacji i łaskę zdrowia dla Haliny
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 O wierność Bogu dla kapłanów i osób konsekrowanych, o nowe powołania kapłańskie i zakonne (intencja Wspólnoty Krwi Chrystusa)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

PIĄTEK – 16 lutego
06.30 O łaskę wiary, uleczenie zranień i cud uzdrowienia dla Dawida i Małgorzaty i bł. Boże dla rodziny
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 Za Radio Maryja, Telewizję Trwam i pozostałe dzieła ewangelizacyjne
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 17 lutego 
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Paweł NAPIERAŁA (rocz. śm.)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 ++Emilia, Stefan GŁADYSZ

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego
07.00 +Franciszka BOROWSKA (20 rocz. śm.) ++Józef, Maria GRETKIEREWICZ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Agnieszka URBAN (3 rocz. śm.)
11.30 +Wiesław KOZYRA (17 rocz. śm.) ++Ludwika, Jan KOZYRA ++z rodz. GRZEŚKÓW
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Marianna, Adam, Zofia, Stanisław, Kazimierz z rodz. SOCHAJ

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 lutego
07.00 +Stanisław PRZYBYLSKI
08.30 Intencja ŻR: za chorych, cierpiących, samotnych i ludzi w podeszłym wieku
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Halina JĘDRASIAK (40 rocz. śm.)
11.30 +Zygmunt RELIGA (4 rocz. śm.)
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Agnieszka BŁACHUT (1 rocz. śm.) +Stanisław BŁACHUT +Zbigniew BŁACHUT

PONIEDZIAŁEK – 05 lutego – Wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Tymoteusza w 6 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziny
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

WTOREK – 06 lutego – Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
06.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, zdrowie, opiekę MB dla Franciszka
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Andrzej NOWACKI (1 rocz. śm.) ++rodzice z obojga stron

ŚRODA – 07 lutego
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
18.00 +Emilia BOJDA (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

CZWARTEK – 08 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 ++Grażyna, Stanisław, Franciszek, Edward, Kornela SKIBIŃSCY ++Karolina, Piotr SZPYTMA +Janusz TOMASZEWSKI

PIĄTEK – 09 lutego
06.30 +Wanda SIEMASZKO (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

SOBOTA – 10 lutego – Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
16.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Krystyny i Mariusza WĄSOWICZ w 25 rocznicę ślubu
18.00 +Piotr JANICKI (11 rocz. śm.) ++Janina, Andrzej ++Helena, Antoni

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lutego
07.00 ++Janina, Katarzyna, Adolf BABIJ
08.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Marii PIETRZAK w 70 rocznicę urodzin
11.30 +Marian FITRZYK (3 rocz. śm.)
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Wiktora w 2 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziców
18.00 +Stanisław STASIAK (2 rocz. śm.)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Danuty i Tadeusza DROZDEK w 40 rocznicę ślubu
+Antoni DROZDEK (30 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Stanisław ŚNIEŻER (1 rocz. śm.) ++Stanisława, Małgorzata
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 +Stefania ŁYBA (2 rocz. śm.) ++Edward, Katarzyna, Jan
18.00 ++teściowie: Jan, Jadwiga DAWIDOWICZ +Bronisław

PONIEDZIAŁEK – 29 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 30 stycznia
06.30 O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Iwony
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 31 stycznia – Wspomnienie św. Jana Bosko, Kapłana
06.30
18.00 W intencjach polecanych MB Nieustającej Pomocy w tym miesiącu
18.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Izabeli i Krzysztofa DZIEDZIŃSKICH (intencja od uczestników ślubu)

CZWARTEK – 01 lutego
06.30 +Szczepan KOSTECKI (19 rocz. śm.) +Maria SAKOWSKA (32 rocz. śm.) +Dariusz BURNAT
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)

PIĄTEK – 02 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego
06.30 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 +Jolanta SZYMLET (1 rocz. śm.) ++rodzice
16.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Józefa BRZYSKA (1 rocz. śm.)

SOBOTA – 03 lutego
06.30 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
18.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Anna POŻARYCKA (4 rocz. śm.) +Bronisław POŻARYCKI
18.00 +Zygmunt KALINOWSKI (20 rocz. śm.)

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 04 lutego
07.00 +Stanisław PRZYBYLSKI
08.30 Intencja ŻR: za chorych, cierpiących, samotnych i ludzi w podeszłym wieku
10.00 +Maria OSTROWSKA (gregoriańska)
10.00 +Halina JĘDRASIAK (40 rocz. śm.)
11.30 +Zygmunt RELIGA (4 rocz. śm.)
13.00 +Marta TROCZYŃSKA (gregoriańska)
18.00 +Agnieszka BŁACHUT (1 rocz. śm.) +Stanisław BŁACHUT +Zbigniew BŁACHUT

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia
07.00 +Danuta ZELEK (20 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Bronisław ĆWIKLA (12 rocz. śm.) ++rodzice: Jan, Janina
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Zenobii i Mieczysława SOBCZAK w 60 rocznicę ślubu
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny JANCZ
18.00 +Zygmunt FIGAJ (1 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 22 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 23 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

ŚRODA – 24 stycznia – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła
06.30 +Leszek ELTMAN ++Zenon, Jolanta, Tadeusz, Leszek
06.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 26 stycznia – Wspomnienie św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Bronisław CHOMIK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 27 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Janina KICUŁA (1 rocz. śm. – intencja od wnuczki)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 stycznia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Danuty i Tadeusza DROZDEK w 40 rocznicę ślubu
+Antoni DROZDEK (30 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Stanisław ŚNIEŻER (1 rocz. śm.) ++Stanisława, Małgorzata
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 +Stefania ŁYBA (2 rocz. śm.) ++Edward, Katarzyna, Jan
18.00 ++teściowie: Jan, Jadwiga DAWIDOWICZ +Bronisław

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia
07.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Wieniawskiego nr 2 - 10
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Franciszek ZOŁOTUCHA (3 rocz. śm.)
11.30 +Alfreda DRYGOWSKA (30 rocz. śm.) +Szczepan DRYGOWSKI (26 rocz. śm.)
13.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Katarzyna HIRKO (4 rocz. śm.)

PONIEDZIAŁEK – 15 stycznia
06.30 O bł. Boże dla Mateusza
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

WTOREK – 16 stycznia
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
18.00 O bł. Boże dla Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych

ŚRODA – 17 stycznia – Wspomnienie św. Antoniego, Opata
06.30 +Marcin PAWLACZYK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

CZWARTEK – 18 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Ludwik TKACZ (1 rocz. śm.)
18.00 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)

PIĄTEK – 19 stycznia – Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)

SOBOTA – 20 stycznia
06.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
06.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
18.00 +Bronisław KUŹNIAK (40 rocz. śm.) ++Eleonora, Stanisław, Zdzisław, Łukasz KUŹNIAK ++rodzice, bliscy
18.00 ++Ewa, Bogdan ŁAPKA

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 stycznia
07.00 +Danuta ZELEK (20 rocz. śm.)
08.30 +Jolanta SZYMLET (gregoriańska)
10.00 +Bronisław ĆWIKLA (12 rocz. śm.) ++rodzice: Jan, Janina
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Zenobii i Mieczysława SOBCZAK w 60 rocznicę ślubu
11.30 +Anna WIECZYSTA (gregoriańska)
13.00 O bł. Boże, opiekę NMP dla rodziny JANCZ
18.00 +Zygmunt FIGAJ (1 rocz. śm.)