XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 września

07.00  +Faustyna KACPRZAK

08.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Elżbiety i Jana LUBAŃSKICH w 30 rocz. ślubu

10.00  +Romuald KUDŁA (2 rocz. śm.)

11.30  Za Parafian

11.30  +Jan ŁUBA (6 rocz. śm.)

13.00  +Urszula PAZERA (10 rocz. śm.) +Jadwiga PAZERA (40 rocz. śm.) ++Anna, Edward STYŚ

18.00  +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od brata z żoną, bratanka z rodziną, od rodz. WIDEŁKÓW)

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 września

07.00  +Feliks TYŃSKI (gregoriańska)

08.30  ++rodzice: Janina, Franciszek ORZECHOWSCY +siostra Halina

10.00  +Zbigniew WĘGRZYN (20 rocz. śm.) ++Wacław, Alicja, Janusz, Krystyna

11.30  +Teresa SZYMLET (22 rocz. śm.) ++Jadwiga, Stefan PRZYBYLSCY

11.30  +Władysław GRYCZYŃSKI (3 rocz. śm.)

13.00  ++Katarzyna, Ludwik MROCZEK

18.00  W intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i innych dzieł ewangelizacyjnych

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 09 września

07.00  ++Salomea, Stefania, Józef ++z rodz. MICIAK

08.30  +Władysław KOHUT (12 rocz. śm.) ++jego rodzice +Jan MICHALAK (12 rocz. śm.) +Sławomir BILIŃSKI (17 rocz. śm.)

10.00  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Joanny z okazji 30 urodzin

11.30  Za Parafian

11.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Lucyny i Zdzisława POPKO w 35 rocz. ślubu

11.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Krystyny WOJCIECHOWSKIEJ w 80 rocz. urodzin i o łaski dla rodziny

13.00  ++rodzice: Janina i Kazimierz PORĘBA, Stanisława i Jan MACIEJAK

18.00  +Feliks TYŃSKI (gregoriańska)

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02 września

07.00  +Mieczysław SOBCZAK (intencja od wnuczki Izy z mężem i dziećmi)

08.30  O bł. Boże dla uczniów i nauczycieli na nowy rok szkolny (intencja od V Róży ŻR)

10.00  ++Stefania, Władysław, Eudoksja, Honorata

11.30  Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.

11.30  Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Marioli i Zdzisława PŁOŃCZAK w 1 rocz. ślubu

11.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego z nr 17, 19

13.00  +Renata RUDYK (3 rocz. śm.)

18.00  +Feliks TYŃSKI (gregoriańska)

NIEDZIELA – 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

07.00  ++rodzice: Jadwiga, Stanisław ++z rodziny

08.30  +Feliks TYŃSKI (gregoriańska)

10.00  ++Janina, Tadeusz OSZMANIEC

11.30  Dziękczynna za plony ziemi

11.30  O bł. Boże dla mieszkańców ul. Chopina nr 1 - 15

13.00  ++Maria, Michał BARTOSZ

18.00  ++Krzysztof SZCZEPAŃSKI (17 rocz. śm.)

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 sierpnia
07.00 +Leonarda RATAJSKA (10 rocz. śm.) +Paweł RATAJSKI (30 rocz. śm.)
08.30 O trzeźwość w naszej Ojczyźnie, parafii i rodzinach (intencja Żywego Różańca)
10.00 ++Jan, Rozalia, Antoni z rodz. MARKOWSKICH
11.30 Za Parafian
13.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Chopina z nr 23, 25, 27, 29
18.00 ++Petronela, Tadeusz NIEMCZYŃSCY ++z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego
06.30 ++Jerzy, Władysława ++z rodz. ZAPAŁÓW, PIĄTKÓW
18.00 W intencjach PZC i GWU

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 29 lipca
07.00 +Anna JAWORSKA
08.30 ++Anna, Szczepan, Józef, Jan, Karol z rodź. CZARNYCH
10.00 +Mieczysław NOWAK (7 rocz. śm.) ++rodzice, teściowie, bracia
11.30 Za Parafian
13.00 +Kazimierz WOŁOSZYN (18 rocz. śm.) +Maria WOŁOSZYN
18.00 +Arkadiusz AUCHIMOWICZ ++rodzice: Maria, Mikołaj AUCHIMOWICZ

XVI XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 22 lipca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Zofii i Bogusława w 54 rocz. ślubu
08.30 ++Włodzimierz, Halina, Henryka CYCHOWSCY
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, dar zdrowia dla Anieli 0K0Ł0T0WICZ w 80 rocz. urodzin
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
13.00 0 bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 78, 80, 82, 84
18.00 W intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15 lipca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Agaty i Zbigniewa BALAK w 25 rocz. ślubu
08.30 O bł. Boże, opiekę MB dla Henryki z okazji imienin
10.00 +Grażyna SKIBIŃSKA (2 rocz. śm.)
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które otrzymują łaskę Chrztu św.
13.00 +Antonina WOJNARSKA (6 rocz. śm.)
18.00 +Emilia PTAK +Zofia WĄŻ

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 08 lipca
07.00 +Krystyna PENDULAK (4 rocz. śm.)
08.30 +Kazimierz MESSINGER (24 rocz. śm.) ++rodzice
10.00 +Ryszard DĘBICKI (23 rocz. śm.)
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które obchodzą w lipcu I rocznicę urodzin i za te, które otrzymują łaskę Chrztu św.
13.00 +Julia
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od kuzynki Miłki)

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 01 lipca
07.00 ++rodzice: Józefa, Kazimierz BARAŃSCY, ++ z rodz. BARAŃSKICH, ŁOBODA
08.30 W intencjach Żywego Różańca; W intencji dzieci i młodzieży, szczególnie na czas wakacji – o bezpieczeństwo i Boże błogosławieństwo – int. od III Róży Żywego Różańca
10.00 ++rodzice: Alicja, Antoni +brat Jerzy ++z rodz. MARSZAŁEK, MIKOŁAJEWSKICH
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które otrzymują łaskę Chrztu św.
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie dla Ireny i Alfreda GRAŻEWICZ w 45 rocz. ślubu
18.00 ++rodzice: Maria, Aleksander +brat Leszek +szwagier Zbigniew

NIEDZIELA – 24 czerwca – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
07.00 +Tadeusz OPRAWKO (2 rocz. śm.)
08.30 +Stefan PAZERA (18 rocz. śm.)
10.00 O bł. Boże dla mieszkańców z ul. Paderewskiego z nr od 2 do 18 i za sprzątających
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które otrzymują łaskę Chrztu św.
11.30 +Krystyna AWDZIEJ (6 rocz. śm.)
13.00 W intencji ojców
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 60 i 64

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 czerwca
07.00 +Józefa WIŚNIEWSKA (19 rocz. śm.)
08.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 32, 34, 36, 38, 40
10.00 +Paweł NAPIERAŁA
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które otrzymują łaskę Chrztu św.
11.30 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Szymanowskiego z nr 9, 11, 13, 15
11.30 +Marian WIECHECKI (3 rocz. śm.) ++rodzice, teściowie +Zdzisław
13.00 +Karol KUCZYŃSKI (5 rocz. śm.)
18.00 +Zdzisława PŁOSZCZYNIEC (intencja od siostrzeńca Grzegorza)

PONIEDZIAŁEK – 18 czerwca – Uroczystość NMP z Rokitna, Głównej Patronki Diecezji
06.30 +Józefa CZUBEK (3 rocz. śm.)
18.00 +Feliks TYŃSKI (1 rocz. śm.)
18.00 +Stanisław BUJEK (intencja od Ryszarda z rodziną)

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 czerwca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla mamy Marty BALAK w 75 rocz. urodzin
08.30 +Kazimierz
10.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Przemysława TOMASZEWSKIEGO z okazji 40 rocz. urodzin (intencja od rodziców)
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci, które w czerwcu obchodzą I rocznicę urodzin
11.30 +Stanisław WOŹNIAK (3 rocz. śm.)
13.00 W intencji dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii św.
13.00 +Janusz WINNIK (1 rocz. śm.)
18.00 O bł. Boże dla mieszkańców ul. Paderewskiego z nr 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 03 czerwca
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Św., opiekę MB na dalsze życie dla Julii KOWALEWSKIEJ w 18 rocz. urodzin (intencja od rodziców)
08.30 Intencja Żywego Różańca: za kapłanów i o święte powołania kapłańskie i zakonne
10.00 +Aleksander CZAIŃSKI (6 rocz. śm.) ++Aniela, Czesław CZAIŃSCY
11.30 +Jacek HOMIK (20 rocz. śm.)
11.30 +Waldemar KNOPIK (20 rocz. śm.)
13.00 O bł. Boże, opiekę MB dla Adama w 58 rocz. urodzin
18.00 +Wiesław GAWIŃSKI ++Danuta, Stanisław HUBISZ ++rodzice z obu stron

NIEDZIELA – 27 maja – Uroczystość Najświętszej Trójcy
07.00 ++rodzice ++dziadkowie ++Maria, Antoni, Magdalena, Andrzej +Zdzisława
08.30 ++Aniela, Edmund BARTKIEWICZ ++z rodziny
10.00 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
11.30 W intencji mam
11.30 O bł. Boże dla Anny i Grzegorza SZKLARZ oraz ich rodziny
13.00 W intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.
13.00 +Roman MACHYNIA (1 rocz. śm.)
18.00 ++z rodz. CZUCZWARÓW, SKRZYPCZAKÓW, KLIKUSZEWSKICH

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 20 maja
07.00 ++rodzice: Łucja, Józef JASCZEMSCY
08.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
13.00 +Emilia PTAK (5 rocz. śm.)
18.00 W intencji mieszkańców ul. Paderewskiego nr 20, 22, 24, 26, 28, 30

NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13 maja
07.00 +Bolesław (3 rocz. śm.) 
08.30 ++Pelagia, Jakub NOWACCY ++rodzeństwo
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dzieci obchodzące w maju rocznicę urodzin
11.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
11.30 +Tadeusz PIŁAT (22 rocz. śm.) ++rodzice: Stanisława, Franciszek
13.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Włókienniczej z Rakszawy o i łaski dla ich rodzin
18.00 +Dominika SIEJA +Jędrzej

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 06 maja
07.00 +Krystyna BROJEK (1 rocz. śm.)
08.30 Za dzieci przystępujące do I Komunii św., za ich rodziców i chrzestnych (intencja Żywego Różańca)
08.30 +Halina MAKOHONIK (4 rocz. śm.)
09.30 Msza św. komunijna za dzieci przystępujące do I Komunii św.
11.30 +Józef MŁODZIANOWSKI (gregoriańska)
13.00 +Danuta GÓRSKA (11 rocz. śm.) ++rodzice: Maria, Karol
18.00 +Wacław SAJDAK (28 rocz. śm.) ++Alicja, Zbigniew, Janusz, Krystyna

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Danuty i Feliksa w 45 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Franciszka KASZUBA (10 rocz. śm.) ++Zygmunt, Tadeusz
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Anny i Marcina w 10 rocz. ślubu
13.00 O szczęśliwe zdanie matury dla Mateusza
18.00 ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22 kwietnia
07.00 ++Franciszka, Leon, Eugeniusz LEWANDOWSCY
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 ++Maria, Marek STONOGA
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie dla Genowefy i Jerzego PRABUCKICH w 60 rocznicę ślubu
13.00 +Władysław CZYŻOWSKI (2 rocz. śm.)
18.00 +Marian KUBIAK (7 rocz. śm.) ++Katarzyna, Konrad KUBIAK

PONIEDZIAŁEK – 23 kwietnia – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa, Męczennika, Patrona Polski
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Stefanii KOSTECKIEJ w 93 rocznicę urodzin
18.00 +Jan KRYSZCZYŃSKI (1 rocz. śm.)

WTOREK – 24 kwietnia
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Laury DŁUGOSZ w 18 rocznicę urodzin i o łaski dla rodziny
18.00 ++rodzice ++siostry: Anna, Agnieszka ++Kinga, Tadeusz

ŚRODA – 25 kwietnia – Święto św. Marka Ewangelisty
06.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 W intencjach polecanych MB Nieustającej Pomocy w kwietniu
18.00 +Zbigniew PŁASKA (5 rocz. śm.) ++rodzice: Józef, Janina PAWŁOWSCY ++teściowie: Kazimiera, Zygmunt PŁASKA +Jerzy PAWŁOWSKI

CZWARTEK – 26 kwietnia
06.30 +Kazimierz JELEŃ (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 Intencja Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

PIĄTEK – 27 kwietnia
06.30 +Kazimiera JĘDRZEJEK (intencja od uczestników pogrzebu)
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
18.00 ++Mieczysław, Kazimiera ++z rodziny

SOBOTA – 28 kwietnia
06.30 +Janina MIELNIK (intencja od uczestników pogrzebu)
14.00 Msza św. chrzcielna: Julia LIS
18.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Bożeny i Franciszka w 45 rocznicę ślubu
18.00 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29 kwietnia
07.00 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski, dar zdrowia dla Danuty i Feliksa w 45 rocznicę ślubu
08.30 +Maria BARTYZEL (gregoriańska)
10.00 +Franciszka KASZUBA (10 rocz. śm.) ++Zygmunt, Tadeusz
11.30 Za Parafian, a szczególnie za dziecko otrzymujące łaskę Chrztu św.
11.30 Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże, opiekę MB dla Anny i Marcina w 10 rocznicę ślubu
13.00 O szczęśliwe zdanie matury dla Mateusza
18.00 ++Maria, Konrad NOWAKOWSCY ++Rozalia, Jan BAJCER