Witam serdecznie, 

Z uwagi na drastycznie niskie zasoby krwi we wszystkich ośrodkach krwiodawstwa  w dniu 25.08.2016r.(czwartek)  w godz.9:00-13:00 na parkingu przy filii naszego szpitala w Żaganiu odbędzie się zbiórka krwi  pod hasłem „PRACOWNICY SŁUŻBY ZDROWIA ODDADZĄ KREW, DOŁĄCZ DO NICH!” .

 Aby uniknąć sytuacji, w której szpital będzie musiał odwoływać część zabiegów dyrekcja apeluje o aktywne włączenie się w akcję.  Zachęcamy, by udział w niej wzięły samorządy, instytucje, służby mundurowe, stowarzyszenia, przedsiębiorstwa, osoby spoza szpitala, Państwa bliscy i przyjaciele. 

 Prowadzimy zapisy. Prosimy osobiście lub telefonicznie zgłaszać się do sekretariatów szpitala:

- w Żarach listę prowadzi Pani Arleta   tel.  68 470 78 10

- w Żaganiu listę prowadzi Pani Joanna  tel.  68 477 12 00

 

Już teraz wiemy, że naszą akcję wesprą swoją obecnością m.in. pracownicy Starostwa Powiatowego w Żaganiu, żołnierze 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej, strażacy, OSP z Iłowej, uczestnicy szkoły walki i tańca z Żagania.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Justyna Wróbel

Rzecznik Prasowy

105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ

  1. Domańskiego 2, 68-200 Żary

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel.: 535 536 525, 68 470 78 10 (sekretariat)

www.105szpital.pl