1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00. Na nabożeństwie będą zbierane ofiary do puszek na kwiaty do Bożego Grobu.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 4. Bardzo ważne spotkanie liderów grup parafialnych w związku z odpustem i peregrynacją obrazu św. Józefa w środę o godz. 18.50 w sali na plebanii.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 7. Droga Krzyżowa w piątek: o godz. 16.30 dla dzieci, o godz. 17.30 dla pozostałych parafian.
 8. Modlitwa różańcowa prowadzona przez Żywy Różaniec w sobotę o godz. 17.15.
 9. Msza św. w intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w sobotę o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.50 Akcja Katolicka; od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja; od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się Apelem Maryjnym o godz. 21.00.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
 11. Peregrynacja kopii cudownego obrazu św. Józefa z Kalisza odbędzie się w naszej parafii w dniu 18 marca (poniedziałek). Rozpoczęcie uroczystości o godz. 17.45. W tym dniu będziemy również obchodzić odpust ku czci św. Józefa (Msza św. o godz. 18.00). Peregrynacja zakończy się 19 marca (wtorek) o godz. 15.00. Program peregrynacji znajduje się na tablicy ogłoszeń. Szczególnie mocno, w ramach peregrynacji, zapraszamy na spotkanie wszystkich mężczyzn. To spotkanie dla nich odbędzie się w poniedziałek (18 marca) o godz. 20.00.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Gość Niedzielny“ (o Drodze Krzyża w naszym życiu; o umartwianiu się; o wyznaniu kobiet, co to znaczy być kobietą);

- „Niedziela“ (o jałmużnie; o filmie „Największy dar“; o kobietach i matkach).

 1. W zakrystii można nabyć albumy z kościołami południowych i zachodnich dekanatów naszej diecezji. W albumie znajduje się również rozdział poświęcony naszemu kościołowi.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 28 lipca o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę o godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Chopina z numerów 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
 3. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie.
 4. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.