1. Modlitwa różańcowa za dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziny dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Msza św. w intencjach Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w poniedziałek o 18.00.
  3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. PZC informuje, iż żywność w ramach programu FEAD dla skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. 14.00 – 17.00.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Przyjaciół Paradyża. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  8. Spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 w sali na plebanii.
  9. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych w poniedziałek; ks. Tadeusz w sobotę.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  11. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. W najbliższym czasie pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

- poniedziałek (od 15.30): ul. Wieniawskiego nr 20C, 22, 24, 26, 28; ul. Lotników nr od 9 do 18;

- wtorek, (od 15.30): ul. Broni Pancernej;

- środa (od 15.30): ul. Lotników nr od 1 do 8; ul. Przeładunkowa;

- czwartek (od 15.30): kolęda uzupełniająca.

Adresy do kolędy uzupełniającej prosimy zgłaszać w zakrystii.

1. W okresie trwania kolędy Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę.
  2. Zapraszamy na pielgrzymkę połączoną z wypoczynkiem w dniach od 3 do 8 czerwca. Koszt to ok. 1000 zł (w cenie autokar, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu). Zapisy wstępne (bez wpłaty) w zakrystii.

- „Gość Niedzielny“ (o niezwykłych historiach sióstr zakonnych; o potrzebie pojednania przez Chrystusa; dodatek: obrazek z modlitwą rodziców za dzieci);

- „Niedziela“ (o obozach śmierci; o fałszywym świadectwie; o Marcie Robin – kobiecie, która będąc chora, przez 50 lat karmiła się tylko Eucharystią).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 09 czerwca o godz. 8.30. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę o godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 70, 72.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.