1. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. W tradycji polskiej jednak śpiewamy kolędy do 02 lutego, tzn. do święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych dzisiaj o godz. 17.00.
  3. Modlitwa różańcowa w intencji rodziców i chrzestnych proszących o Chrzest św. dla swoich dzieci dzisiaj o godz. 17.15.
  4. Ks. Biskup Paweł Socha obchodzi we wtorek swoje imieniny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  5. Litania do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracji w tym miesiącu nie będzie.
  7. Parafialny Zespół Caritas informuje, iż żywność w ramach Programu pomocy żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. od 14.00 do 17.00. PZC prosi także, aby parafianie pragnący oddać na rzecz potrzebujących odzież używaną, nie przynosili jej do salki lub do przedsionka kościoła, ale dostarczali do magazynu rzeczy używanych znajdującego się przy kaplicy na pl. Inwalidów (wejście z boku kaplicy) w każdy czwartek w godz. od 13.00 do 14.30. Caritas nie ma czym przewozić do magazynu tak dużych ilości zostawianych tutaj pakunków.
  8. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W czwartek przypada XXII Dzień Judaizmu, w piątek natomiast rozpoczyna się Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  10. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele NSPJ.
  12. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. W najbliższym czasie pragniemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:

- poniedziałek, 14 stycznia (od 15.30): ul. Moniuszki nr parzyste od 42 do 50 (cały blok);

- wtorek, 15 stycznia (od 15.30): ul. Chopina nr nieparzyste od 1 do 29;

- środa, 16 stycznia (od 15.30): ul. Chopina nr parzyste od 20 do 32; ul. Strzelców;

- czwartek, 17 stycznia (od 15.30): ul. Moniuszki nr parzyste od 2 do 34; pl. Inwalidów;

- piątek, 18 stycznia (od 15.30): ul. Szymanowskiego nr nieparzyste od 7 do 19;

- sobota, 19 stycznia (od 14.00): ul. Szymanowskiego nr nieparzyste od 21 do 31;

- poniedziałek, 21 stycznia (od 15.30): ul. Szymanowskiego nr nieparzyste od 33 do 41.

1. W okresie trwania kolędy Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w sobotę.
  2. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pilnie poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń.

- „Gość Niedzielny“ (o Chrzcie św.; o tragedii w Koszalinie; o rzeźbiarzu świątków);

- „Niedziela“ (o świętej, która oddała życie dla dziecka; o pracy wśród pigmejów; o mieście św. Tamary).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 31 marca o godz. 7.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Paderewskiego z numerów 44, 46, 48, 50, 52, 54.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy wielu łask płynących od Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.