1. Modlitwa różańcowa w intencji o dobre przeżycie rekolekcji, za o. rekolekcjonistę dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Zapraszamy na Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 6.30 (dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku). Zachęcamy wszystkich, by na roraty przychodzić z lampionami.
  3. PZC serdecznie zaprasza wszystkie dzieci uczestniczące w roratach do salki przy kościele na „śniadania roratnie”: świeże bułeczki i gorącą herbatę z sokiem malinowym. Caritas zaprasza także wszystkich chętnych (również spoza Caritas) do pomocy przy przygotowywaniu śniadań bądź robieniu porządków po posiłkach, do salki przy kościele codziennie rano od godz. 6.00.
  4. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.
  5. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30; wspólne Nieszpory w środę o godz. 17.40; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po nowennie w salce na plebanii.
  7. Msza św. o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Przyjaciół Paradyża. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  8. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00.
  9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem z konferencją o Miłosierdziu Bożym w piątek o godz. 15.00. Adoracja potrwa do Mszy św. o godz. 16.30.
  10. Pierwszopiątkowa okazja do Spowiedzi św. w piątek w godz. 15.15 – 16.30, 17.15 – 18.00.
  11. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00, spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.
  12. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP w sobotę. Msze św. z uroczystości o godz. 6.30 i 10.00.
  13. Kancelaria Parafialna czynna w tę sobotę wyjątkowo w godz. 16.00 – 17.00.
  14. Serdecznie zapraszamy młodzież na Adwentowy Wieczór Młodych, który odbędzie się w Sanktuarium Jutrzenki Nadziei w Grodowcu w najbliższą sobotę. Wyjazd z naszej parafii o godz. 15.30. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Adama.
  15. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w naszym kościele w sobotę o godz. 19.00.
  16. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Piotr Andrukiewicz, redemptorysta z Rzymu. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.
  17. Od dziś, w sali przy wyjściu z kościoła, można nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny (uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na ubezpieczenie budynków parafialnych). Młodzież przy wyjściu z kościoła rozprowadza płyty z muzyką adwentową, sianko na stół wigilijny i pierniki.
  18. Od dziś Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom – ofiara za małą świecę 6 zł, za dużą 13 zł. Kwota 1,50 zł z każdej małej oraz 2 zł z każdej dużej świecy pozostaje do dyspozycji parafialnej Caritas, pozostała część ofiar przekazywana jest do Caritas diecezjalnej. Ofiary za świece zostaną przeznaczone, zarówno w parafii, jak i w diecezji, na pomoc dzieciom, m.in. na dofinansowanie wakacyjnego wypoczynku.
  19. PZC organizuje od poniedziałku do niedzieli włącznie świąteczną zbiórkę artykułów żywnościowych dla ubogich rodzin z naszej parafii. Gotowe produkty lub ofiary pieniężne na ich zakup, będzie można składać w salce w kościele: w dni powszednie na pół godziny przed wieczorną Mszą św. i w niedzielę przed i po każdej Mszy św. Zbiórka żywności będzie prowadzona również w pobliskich marketach: ”Biedronka” i „Intermarche” w piątek i sobotę. Chciejmy pamiętać o będących w trudnej sytuacji materialnej i wesprzyjmy tę akcję. Podzielmy się miłością!
  • „Gość Niedzielny“ (o darach Ducha Św.; o betlejemskim domu dla dzieci; o prezentach od serca);
  • „Niedziela“ (o mocy Bożego Ducha; o Niepokalanej Maryi Pannie; o liturgii w tablecie).
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 10 marca o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła wyjątkowo w piątek od godz. 18.45 powierzamy mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.