1. Modlitwa różańcowa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się w parafii Wniebowzięcia NMP w poniedziałek. Pierwsze spotkanie w sali na plebanii o godz. 18.30.
  3. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30; Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
  4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w kościele rektoralnym w czwartek o godz. 18.30.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  6. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00, spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.
  7. Różaniec św. Rity z wyczytywaniem intencji polecanych jej wstawiennictwu w piątek o godz. 17.30.
  8. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
  9. Odwiedziny chorych: ks. Adam w sobotę od godz. 8.30, ks. Tadeusz w sobotę od godz. 9.00.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Miłosierdzia Bożego w sobotę o godz. 19.00.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
  12. Serdecznie zapraszamy młodzież na Adwentowy Wieczór Młodych, który odbędzie się w Sanktuarium Jutrzenki Nadziei w Grodowcu w dn. 8 grudnia (sobota). Wyjazd z naszej parafii o godz. 15.30. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii lub u ks. Adama.
  13. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny (uzyskane fundusze zostaną przeznaczone na ubezpieczenie budynków parafialnych). Młodzież będzie rozprowadzać płyty z muzyką adwentową, sianko na stół wigilijny i ozdoby choinkowe. Będzie można również nabyć, rozprowadzane przez Caritas, świece na stół wigilijny.
  • „Gość Niedzielny“ (o adwentowych tradycjach; o rocznicy zakończenia I wojny światowej; dodatek: kolorowy, wielostronicowy kalendarz na 2019 r.);
  • „Niedziela“ (o Jezusie Chrystusie, Królu Wszechświata; o najstarszym, polskim paulinie; o Janie Raku – wybitnym uczonym z naszej lubuskiej ziemi);
  • „Mały Gość Niedzielny“ (o podziemiach zamku Książ; o Adwencie; dodatek: lampion roratni).
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 10 marca o godz. 7.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, a także za okazane dobro i wsparcie.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.