1. Modlitwa różańcowa z wypominkami za zmarłych dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek, środę o godz. 17.30. Ostatnie nabożeństwo wypominkowe w środę. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach w piątek o godz. 18.00.
 3. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek po Mszy św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
 4. W tym tygodniu ks. Proboszcz obchodzi swoje imieniny. Zapraszamy na Mszę św. imienionową w środę o godz. 18.00.
 5. Kancelaria Parafialna w środę będzie nieczynna.
 6. W imieniu organizatorów zapraszamy na uroczystości 100 rocznicy zwycięskiej Obrony Lwowa, które odbędą się przed żarskim ratuszem w czwartek o godz. 5.00 rano.
 7. Zapraszamy, szczególnie serdecznie młodzież, w tym kandydatów do bierzmowania, na Spotkanie ze św. Stanisławem Kostką i bł. Karoliną Kózką w znaku ich relikwii w czwartek o godz. 18.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą św., po niej modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Mszę św. odprawi, kazanie wygłosi ks. Marcin Bobowicz z Zielonej Góry, asystent diecezjalny Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 9. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00.
 10. Próba scholi dziecięcej w niedzielę o godz. 12.20, spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 19.00.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o szewcu, który szył buty dla Jana Pawła II; o Panamie – miejscu najbliższych Światowych Dni Młodzieży; wywiad z ks. Marcinem Bobowiczem, którego będziemy gościć w naszej parafii w czwartek);
 • „Niedziela“ (o najsłynniejszej Piecie – rzeźbie Michała Anioła przedstawiającej zmarłego Jezusa w ramionach Maryi; o obrońcach Lwowa z 1918 r.; o Facebook’u w życiu człowieka).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 10 lutego o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Kurpińskiego z numerów 1, 2, 4.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Seminarium Duchownego w Paradyżu
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.