1. Modlitwa różańcowa z wypominkami za zmarłych dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 17.30.
 3. We wtorek przypada święto św. Męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – patronów naszej diecezji. Pamiętajmy o modlitwie o wspólnocie wiernych diecezji i o jej pasterzach.
 4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek po Mszy św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
 5. Zapraszamy na Spotkanie ze św. Bratem Albertem Chmielowskim w znaku jego relikwii w czwartek o godz. 18.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą św., po niej modlitwa dziękczynna. Mszę św. odprawi, kazanie wygłosi ks. Stanisław Podfigórny z Zielonej Góry, dyrektor Caritas Diecezjalnej.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 7. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00.
 8. Próba scholi dziecięcej w niedzielę o godz. 12.20, spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 .
 9. Msza św. w intencjach Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: od godz. 18.45 Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adorację zakończy Apel Maryjny o godz. 21.00.
 10. Wyjazd na pielgrzymkę do Głogowa i Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu w sobotę o godz. 8.00 sprzed Szkoły Podstawowej nr 1 (od strony ul. Chopina).
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę o godz. 19.00.
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o polskiej niepodległości; o niezwykłym świadectwie kobiety doświadczonej bolesnymi wydarzeniami; o dobroczynnej roli miodu);
 • „Niedziela“ (o wizji Ojczyzny według św. Jana Pawła II; wywiad z Prezydentem Rzeczpospolitej; przepis na gęsinę św. Marcina).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła p. Kościelnemu Adamowi i p. Sylwestrowi. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Kurpińskiego numery nieparzyste od 3 do 19 i od 31 do 45.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za okazane dobro i wsparcie.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.