1. Modlitwa różańcowa z wypominkami za zmarłych dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych w poniedziałek, wtorek, środę, piątek i sobotę o godz. 17.30.
  3. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce na plebanii.
  4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek po Mszy św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św.
  5. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po nowennie w salce na plebanii.
  6. PZC informuje, iż żywność w ramach Programu pomocy żywnościowej FEAD dla osób skierowanych przez MOPS, będzie wydawana w środę w godz. od 14.00 – 17.00.
  7. Zapraszamy na Spotkanie ze św. o Pio w znaku jego relikwii w czwartek o godz. 18.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą św., po niej modlitwa o uzdrowienie. Mszę św. odprawi, kazanie wygłosi i modlitwę o uzdrowienie poprowadzi ks. Krzysztof Hojzer z Zielonej Góry, egzorcysta i opiekun Diecezjalnej Grupy Modlitewnej św. o. Pio.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  9. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w naszym kościele w sobotę o godz. 19.00.
  11. Próba scholi dziecięcej w niedzielę o godz. 12.20, spotkanie scholi młodzieżowej w piątek o godz. 19.00 .
  12. Msza św. za Ojczyznę z udziałem władz samorządowych i przedstawicieli organizacji patriotycznych w przyszłą niedzielę, święto Niepodległości Polski o godz. 11.30.
  13. Zapraszamy na pielgrzymkę do Głogowa i Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu w sobotę (17 listopada). Zapisy w zakrystii. Koszt 25 zł.
  • „Gość Niedzielny“ (o polskich karmelitankach na Islandii; o ciszy na pustyni; o ważnej witaminie D);
  • „Niedziela“ (o przeżywaniu żałoby; o telewizyjnej premierze sztuki pt. „Prymas Hlond“; o polskich karmelitankach z Afryki).
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 63, 65, 67, 69, 71.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na prace remontowe i budowę ołtarza bocznego.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.