1. Modlitwa różańcowa w intencji ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego z okazji imienin dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi, Królowej Różańca świętego od poniedziałku do środy o godz. 17.30.
 3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek o godz. 16.30.
 4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 5. W imieniu parafii Wniebowzięcia NMP zapraszamy na świętowanie wigilii uroczystości Wszystkich Świętych pod hasłem: „Holy wins – Święty zwycięża“. Organizatorzy proszą dzieci, młodzież i dorosłych o przebranie się za swojego świętego patrona i zabranie ze sobą małego znicza. Początek w środę o godz. 18.00.
 6. Uroczystość Wszystkich Świętych przypada w czwartek. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 9.00. Msza św. na cmentarzu o godz. 12.00. Po niej odbędzie się procesja z modlitwami za zmarłych. Po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych pomników nagrobnych.
 7. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny przypada w piątek. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00; w kaplicy przy pl. Inwalidów o godz. 16.00. Msza św. w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach w piątek o godz. 18.00.
 8. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na wypominki. Każda z nich posiada datę nabożeństwa, w czasie którego imiona z kartki zostaną wyczytane i włączone do wspólnej modlitwy. Zachęcamy, by w ten tradycyjny sposób wesprzeć zmarłych oczekujących naszej modlitewnej pamięci. Wypominki w tym roku będą trwać do 21 listopada.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem z konferencją w piątek o godz. 15.00. Adoracja będzie trwać do godz. 16.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św. z racji I piątku. Możliwość Spowiedzi św. również w godz. 17.15 – 18.00.
 10. Nabożeństwo wypominkowe w piątek i sobotę o godz. 17.30.
 11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Adam w sobotę od godz. 8.30 i ks. Tadeusz w sobotę od godz. 9.00.
 12. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Miłosierdzia Bożego w sobotę o godz. 19.00.
 14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.
 15. Próba scholi dziecięcej w niedzielę o godz. 12.20.
 16. W dniach od 01 do 08 listopada można zyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłą osobę. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, a także modlitwa w intencjach Ojca św. i przyjęcie Komunii św. w stanie łaski uświęcającej.
 17. Parafia NSPJ zaprasza na pielgrzymkę do Francji w maju 2019 r. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy u ks. Sławomira Szocika do końca listopada.
 18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o odpustach ofiarowanych za zmarłych; o ciekawej propozycji rekolekcji połączonych z surową ascezą w dzikich dolinach polskich gór; o polskich Amazonkach);
 • „Niedziela“ (o testamencie św. Jana Pawła II dla Europy; o grotach watykańskich – cmentarzu papieży; o chrześcijanach prześladowanych w Pakistanie);
 • „Mały Gość Niedzielny“ (o skautach – w wypowiedziach i w komiksie; o ministrancie, aktorze, tancerzu i reżyserze czyli o jednym inżynierze Tomku).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 17 lutego o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 20, 20a, 20b, 20c, 22, 24, 26, 28.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę. Dziękujemy za okazane dobro i wsparcie.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.