1. Modlitwa różańcowa w intencji pracowników Służby Zdrowia z okazji ich święta dzisiaj o godz. 17.15.
  2. Nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi, Królowej Różańca świętego od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem piątku) o godz. 17.30.
  3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.30.
  4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
  5. Msza święta w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  7. Nabożeństwo ku czci św. Rity – patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z różańcem Świętej, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym pobłogosławionym przy grobie św. Rity w piątek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach i poprzez naszą stronę internetową. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych św. Ricie.
  8. Spotkanie duszpasterstwa nauczycieli w kościele NSPJ w Żarach w piątek rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wykład dr nauk humanistycznych Joanny Rutkowskiej.
  9. Ze względu na konferencję dekanalną Kancelaria Parafialna w sobotę będzie czynna w godz. 16.30 – 17.30.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 19.00.
  11. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzi ks. Tadeusz. Solenizant odprawi Mszę św. imieninową o godz. 11.30.
  12. Na stoliku w prezbiterium są wyłożone kartki na wypominki. Każda z nich posiada datę nabożeństwa, w czasie którego imiona z kartki zostaną wyczytane i włączone do wspólnej modlitwy. Prosimy wypełniać je czytelnie – imiona prosimy podawać w mianowniku, a nazwiska wypisywać wielkimi literami.
  13. Liturgia tego tygodnia: w poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II, w przyszłą niedzielę uroczystość Poświęcenia Kościoła.
  • „Gość Niedzielny“ (o świętokradczym przyjmowaniu Komunii św.; o ks. Domingosie – słudze niewolników; o biskupie męczenniku);
  • „Niedziela“ (o rycerzach Kolumba; o smutku niektórych z powodu wyboru Jana Pawła II; wywiad z ks. Krzysztofem Hojzerem, który 8 listopada przyjedzie do nas z relikwiami św. o. Pio).
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 03 lutego o godz. 10.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 2, 4, 6, 8, 10.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na cele misyjne. Dziękujemy za wszelkie okazane dobro i wsparcie. Za tydzień taca na potrzeby naszej diecezji i Seminarium Duchownego w Paradyżu.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.