1. Modlitwa różańcowa w intencji nauczycieli w dniu ich święta dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi, Królowej Różańca świętego od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.15.
 3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.30.
 4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 5. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych we wtorek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: do godz. 19.30 Akcja Katolicka, do godz. 20.15 Rodzina Radia Maryja, do godz. 21.00 Żywy Różaniec. Adorację zakończy Apel Jasnogórski.
 6. Uroczystości z okazji 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową i z okazji 100-lecia Niepodległości w środę o godz. 17.00. W programie okolicznościowy bieg, przyjęcie i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II, Msza św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego i poświęcenie figury polskiego papieża.
 7. Msza święta w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez wspólnotę. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 9. Koncert z okazji 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową w piątek o godz. 18.00 w kościele rektoralnym (dawniej garnizonowym).
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele NSPJ w sobotę o godz. 19.00.
 11. Zapisy i spotkanie organizacyjne dla tych uczniów klas siódmych, którzy chcieliby przystąpić do sakramentu Bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. Na to spotkanie zapraszamy również uczniów z klas starszych, którzy nie rozpoczęli jeszcze tego przygotowania.
 12. Na stoliku przy prezbiterium są wyłożone kartki na wypominki. Każda z nich posiada datę nabożeństwa, w czasie którego imiona z kartki zostaną wyczytane i włączone do wspólnej modlitwy. Prosimy nie zabierać kartek na zapas i wypełniać je czytelnie – imiona prosimy podawać w mianowniku, a nazwiska wypisywać wielkimi literami.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o wyborze Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową; o pomocy młodym w nauce; o filmach, które poruszają wielu ludzi);
 • „Niedziela“ (o wyborze Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową; o cudzie za wstawiennictwem papieża Pawła VI; o młodych chrześcijanach).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 20 stycznia o godz. 10.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. Dzisiaj, po Mszach św. można złożyć ofiary do puszki na wsparcie nauki młodych i zdolnych ludzi w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.