1. Modlitwa różańcowa w intencji kleryków naszego seminarium dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi, Królowej Różańca świętego od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.15.
 3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek i piątek o godz. 16.30.
 4. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 7. Spotkanie Białej Armii i Oazy Dzieci Bożych w piątek o godz. 16.00.
 8. Uroczystości ku czci Matki Bożej Fatimskiej rozpoczną się w kościele Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 17.30 adoracją Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św. Następnie zostanie odprawiona Msza św., a po niej odbędzie się procesja ze świecami i figurą Matki Bożej Fatimskiej do kapliczki NMP przy ul. Zielonogórskiej.
 9. Akatyst o Matce Bożej w Seminarium Duchownym w Paradyżu w sobotę o godz. 18.00.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w naszym kościele w sobotę o godz. 19.00.
 11. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa“. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary do puszki na wsparcie nauki młodych i zdolnych ludzi w ramach Dzieła Nowego Tysiąclecia. O pomoc w zebraniu ofiar prosimy przedstawicieli grup parafialnych według stałego grafiku.
 12. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Adama i ks. Bartosza w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o Synodzie poświęconym młodzieży; o matczynych emeryturach; dodatek: film fabularny na DVD „Sprawa Chrystusa“);
 • „Niedziela“ (o młodzieży św. Jana Pawła II; o wizji Europy Jana Pawła II; o cudzie eucharystycznym w Sokółce).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 13 stycznia o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 25, 27, 29, 31, 33, 35.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.