1. Modlitwa różańcowa w intencji misji dzisiaj o godz. 17.15.
  2. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe ku czci Maryi Panny, Królowej Różańca świętego. Nabożeństwa od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.15.
  3. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci z Komunią św. we wtorek o godz. 16.30, natomiast w piątek o godz. 16.30 Msza św. z okazji I piątku miesiąca z różańcem dla dzieci.
  4. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne członków PZC.
  5. Litania do św. Józefa we wtorek, a Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
  6. Spotkanie Przyjaciół Paradyża w środę po wieczornej Mszy św.
  7. Msza św. w intencji powołań do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem w piątek o godz. 15.00, potem adoracja w ciszy do godz. 16.30.
  9. Dodatkowa okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz.: 15.30 – 16.30 i 17.00 – 18.00.
  10. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz w piątek od godz. 8.00, ks. Adam w sobotę od godz. 8.30.
  11. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6.30.
  12. Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna odbędzie się w sobotę. Wyjazd o godz. 8.00. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu 30 zł.
  13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele Miłosierdzia Bożego w sobotę o godz. 19.00.
  14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  15. Przedstawiciele żarskiego Hospicjum św. Brata Alberta będą w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 13.00 rozprowadzać cebulki żonkili. Dochód jest przeznaczony na wsparcie działalności hospicjum, dzięki któremu osoby ciężko chore będą mogły otrzymać właściwą pomoc.
  16. Msza św. odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej w kaplicy przy pl. Inwalidów w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 9.00.
  • „Gość Niedzielny“ (o małej świętej – Teresie od Dzieciątka Jezus; o przyczynach kryzysu we wspólnocie Kościoła; o smartfonach w naszym życiu);
  • „Niedziela“ (o Sanktuarium Stygmatów św. Franciszka; o Zofii Kossak – babci pisarce; o Polakach ze Wschodu);
  • „Mały Gość Niedzielny“ (z prezentem – różańcem na rękę).
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 06 stycznia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 17, 19, 21 i 23.
  2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.

20. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.