1. Modlitwa różańcowa w intencji ks. Bartosza dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 3. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 6. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w kościele rektoralnym w czwartek o godz. 18.30.
 7. W najbliższy piątek, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic zatłoczonych miast, a także w innych miejscach publicznych i na wiejskich rozdrożach pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, szczególnie w intencji prześladowanych chrześcijan i ich prześladowców, o przebaczenie dla nich i o łaskę poznania Boga. W naszej parafii modlitwa odbędzie się w parku między szkołą o kościołem. Zapraszamy bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy w piątek o godz. 15.00. Pozostałe miejsca modlitwy w Żarach są wypisane na tablicy ogłoszeń.
 8. Msza św. w intencji ks. Bartosza w dziękczynieniu za pracę w naszej parafii i z prośbą o błogosławieństwo Boże w nowej parafii w piątek o godz. 18.00.
 9. Msza św. z poświęceniem figury św. Michała Archanioła w sobotę o godz. 16.00. Msza św. zostanie ofiarowana za wstawiennictwem św. Michała Archanioła jako przebłaganie złożone Bogu za grzechy duchowieństwa i wiernych świeckich, z prośbą o nawrócenie trwających w grzechach. Imiona osób, za które będzie ofiarowana Msza św. można, wypisane na kartkach, składać przed mszą św. w zakrystii.
 10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli Ruchu Twórczego Niepełnosprawnych. Opowiedzą oni o swojej działalności i będą zbierać datki na swoją działalność.
 11. Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna odbędzie się w sobotę, 06 października. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 8.00. Koszt wyjazdu 30 zł.
 12. W przedsionku kościoła można nabyć kalendarze diecezjalne na 2019. Przychód ze sprzedaży przeznaczony jest w części na cele charytatywne realizowane przez nasz PZC, a w części przez Caritas naszej diecezji.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“ (o ważności modlitwy za księży; o wizycie papieża Franciszka w krajach bałtyckich; o pięknie życia małżeńskiego w wywiadzie z małżonkami z 39-letnim stażem);
 • „Niedziela“ (o nowej biografii ks. Jerzego Popiełuszki; o chodzeniu Drogą Prawdy w wywiadzie z Haliną Frąckowiak; o wyzwaniu do wolności);
 • „Głos św. Józefa“.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 23 grudnia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Wieniawskiego z nr 13 i 15.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.