1. Msza św. w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych dzisiaj o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: po Mszy św. Akcja Katolicka, od godz. 19.30 Rodzina Radia Maryja, od godz. 20.15 Żywy Różaniec. Adoracja zakończy się Apelem Maryjnym o godz. 21.00. Nie będzie dzisiaj nabożeństwa o godz. 17.15.
 2. W poniedziałek przypada rocznica napaści sowieckiej na Polskę. Pamiętajmy w modlitwie o poległych za Ojczyznę.
 3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. We wtorek obchodzimy święto św. Stanisława Kostki. W tym dniu swoje imienny obchodzi ks. kan. Stanisław Pojnar. Dostojny solenizant odprawi Mszę św. w tym dniu o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy w intencji ks. kan. Stanisława.
 5. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 7. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 9. Nabożeństwo ku czci św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w sobotę o godz. 17.10. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach i poprzez naszą stronę internetową. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
 11. Parafia NSPJ zaprasza nauczycieli na pielgrzymkę do Rokitna w przyszłą niedzielę. Wyjazd o godz. 8.15. Koszt 30 zł.
 12. W przedsionku kościoła można nabyć kalendarze diecezjalne na 2019. Przychód ze sprzedaży przeznaczony jest w części na cele charytatywne realizowane przez nasz PZC, a w części przez Caritas naszej diecezji.
 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“: (o tym, czy w internecie można spotkać Boga; o cudownie uzdrowionym Lucas’ie – chłopcu z Brazylii; o adopcji dzieci);
 • „Niedziela“ (o Lucas’ie uzdrowionym za wstawiennictwem pastuszków z Fatimy; o franciszkańskich męczennikach za wiarę; o św. Stanisławie Kostce);
 • „Głos św. Józefa“.
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 11 grudnia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. 17 lutego.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. Dzisiaj po Mszach św. będzie mozna złożyć ofiary do puszek na wsparcie dla KUL i Wydziału Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby diecezji i Seminarium Duchownego w Paradyżu.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.