1. Modlitwa różańcowa za uczniów, rodziców, dziadków i nauczycieli dzisiaj o godz. 17.15.
 2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów, rodziców, dziadków i nauczycieli.
 3. Msza św. w intencji członków PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie w sali na plebanii.
 4. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 5. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 7. Spotkanie grupy Przyjaciół Paradyża w środę po nowennie w sali na plebanii. Zachęcamy naszych parafian do włączenia sie w dzieło modlitewnej troski o powołania do służby Bożej w Kościele.
 8. Msza św. w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, a także za kapłanów i osoby życia konsekrowanego w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. do godz. 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 9. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 10. Ks. Proboszcz będzie odwiedzał swoich chorych w piątek od godz. 8.00.
 11. Spotkanie Białej Armii w piątek o godz. 16.00.
 12. Dodatkowa okazja do Spowiedzi św. w I piątek miesiąca w godz. 16.00 – 16.30, 17.00 – 17.55. Dodatkowa Msza św. w tym dniu o godz. 16.30.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 14. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy ks. Bartosza w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
 15. Msza św. w intencji dzieci, które w sierpniu i wrześniu kończą I rok życia, z obrzędem namaszczenia olejem Dzieciątka Jezus, w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
 16. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 13.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci klas I.
 17. Kurs Przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00 w parafii Miłosierdzia Bożego.
 18. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“: (o papieskiej wizycie w Irlandii; o ważności Biblii dla wspólnoty Kościoła; o Cystersach z Jędrzejowa);
 • „Niedziela“ (o Światowym Centrum Modlitwy o Pokój; o zderzeniu dwóch cywilizacji; o pielgrzymowaniu księży diecezji częstochowskiej w intencji powołań);
 • „Mały Gość Niedzielny“ (o patentach z piórnika; o koniku polskim; dodatek: kalendarz na rok szkolny).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 29 grudnia o godz. 18.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Lotników i ul. Strzelców.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.