1. Witamy w naszej parafii nowego ks. wikariusza Adama Firaka. Życzymy Mu wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej i św. Józefa w posłudze kapłańskiej. Życzymy również, aby czuł się dobrze w naszej wspólnocie.
 2. Modlitwa różańcowa za ks. Adama dzisiaj o godz. 17.15.
 3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Adoracja Najświętszego Sakramentuw czwartek po wieczornej Mszy św. do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
 8. W sobotę przypada 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy oddali swój wysiłek i swe życie dla dobra Ojczyzny.
 9. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.
 10. Ks. Bartosz i ks. Adam będą odwiedzać swoich chorych w sobotę od godz. 8.30.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 12. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30.
 13. Parafia pw. NSPJ organizuje wyjazd autokarowy na Diecezjalną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna w dniu 02 września. Wyjazd sprzed kościoła NSPJ o godz. 7.00. Szczególnie serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, którzy w tym roku uczestniczyli w oazach wakacyjnych.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:
 • „Gość Niedzielny“: (o poszukiwaniu ludzkich serc z o. Michałem Leganem z Jasnej Góry; o trosce o rodziny; o trudnym życiu Kariny z Argentyny);
 • „Niedziela“ (o33-dniowym papieżu Janie Pawle I; o pielgrzymowaniu na Jasnej Górze; o ojcu polskiej niepodległości – Wincentym Witosie).
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 30 grudnia o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Moniuszki z nr 54, 56, 58, 60, 62, 35 i 37.
 2. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, a Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi i św. Józefa Oblubieńca.