OGŁOSZENIA PARAFII ŚWIĘTEGO JÓZEFA W ŻARACH - 05 SIERPNIA RP 2018

1. Modlitwa różańcowa o trzeźwość w naszym narodzie dzisiaj o godz. 17.15.

2. Msza św. w intencjach PZC i GWU w poniedziałek o godz. 18.00.

3. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.

4. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.

5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.

7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.

8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.

• „Gość Niedzielny“ (o postanowieniu 100 dni abstynencji dla uczczenia 100 lat niepodległości; o audioBiblii dla dzieci; o pięknych Sejnach – miasteczku na krańcu Polski);
• „Niedziela“ (o Edycie Stein – żydowskiej filozof, która przyjęła katolicyzm; o tajemnicy pewnego dzieła Caravaggia; o włoskiej policjantce, która została zakonnicą).

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 23 grudnia o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Moniuszki z nr 32, 34, 36, 38.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie. W przyszłą niedzielę taca na potrzeby naszego kościoła.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask, a Solenizatom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Matki Bożej i św. Józefa Oblubieńca.

OGŁOSZENIA PARAFII ŚWIĘTEGO JÓZEFA W ŻARACH - 12 SIERPNIA RP 2018

1. Modlitwa różańcowa o deszcz dla ziemi dzisiaj o godz. 17.15.

2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30. Prośby i podziękowania można składać do skrzynki przy ikonach.

3. Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w środę. Msze św. w tym dniu: w kościele parafialnym o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 18.00. Nie będzie w tym dniu Mszy św. o godz. 13.00. W czasie Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Taca zebrana w tym dniu zostanie przekazana na pomoc uboższym parafiom naszej diecezji.

4. Msza św. w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wojska Polskiego w środę o godz. 11.30 w naszym kościele. Po Mszy św. błogosławieństwo tablicy upamiętniającej przyjęcie tradycji 24 Pułku Ułanów przez 42 Pułk Zmechanizowany im. Hetmana Wielkiego Koronnego Stanisława Żółkiewskiego.

5. W środę Parafia Wniebowzięcia NMP obchodzi swój odpust. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.

6. Kancelaria Parafialna w środę będzie nieczynna.

7. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa i w intencjach Rodziny Radia Maryja, Telewizji Trwam i dzieł ewangelizacyjnych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą: do godz. 19.30 Wspólnota Krwi Chrystusa, do godz. 20.15 Rodzina Radia Maryja, do godz. 21.00 Żywy Różaniec. Czuwanie zakończy się o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim.

8. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.

9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.

• „Gość Niedzielny“ (o);
• „Niedziela“ (o).

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 23 grudnia o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Moniuszki z nr 42 (trzy klatki) i nr 46.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.

13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask, a Solenizatom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Matki Bożej i św. Józefa Oblubieńca.