OGŁOSZENIA PARAFII ŚWIĘTEGO JÓZEFA W ŻARACH - 22 LIPCA RP2018
1. Nabożeństwo ku czci św. Rity z poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym dzisiaj o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy w czasie nabożeństwa można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonie św. Rity i poprzez naszą stronę internetową.
2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach.
3. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach.
5. W środę przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów po Mszy św. i nowennie. W czasie Mszy św. taca na zakup pojazdów dla misjonarzy pracujących w Afryce.
6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele Wniebowzięcia NMP.
9. Ze względu na prace remontowe Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko w środę w godz. 19.00 - 20.00.
• „Gość Niedzielny" (o swojej wierze opowiada Józef Skrzek, muzyk i kompozytor; o życiu i śmierci 14- letniej Aleksji; dodatek: obrazek z modlitwą do św. Krzysztofa);
• „Niedziela" (o życiu w klasztorze Trapistek; o św. Brygidzie, Patronce Europy; o pielgrzymowaniu do grobu św. Jakuba w Santiago de Compostela).
11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 02 grudnia o godz. 13.00. Sprzątanie naszego kościoła w sobotę od godz. 9.00 powierzamy mieszkańcom ul. Krótkiej nr 29,31,33,35.
12. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask, a Solenizatom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Matki Bożej i św. Józefa Oblubieńca.

Rozważanie: https://parafiazary.net/ogloszenia/slowo-na-niedziele/862-slowo-na-niedziele-xvi-niedziala-zwykla-rok-b