Ogłoszenia Parafialne - parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Żarach - 08 lipca RP 2018

1. Modlitwa różańcowa w intencji o dobre przeżycie wakacji dzisiaj o godz. 17.15.
2. Nowenna i różaniec tajemnic św. Józefa we wtorek o godz. 17.30. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach.
3. W środę przypada święto św. Benedykta, Patrona Europy. Módlmy się w tym dniu, aby Europa zachowała swoją chrześcijańską tożsamość.
4. Wspólne nieszpory w środę o godz. 17.40.
5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się przy ikonach.
6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
· „Gość Niedzielny“ (o fałszywych paszportach dla Żydów produkowanych w czasie wojny przez polskich dyplomatów; o wychowaniu do trzeźwości; o największej telewizji katolickiej na świecie);
· „Niedziela“ (o chrześcijanach w Syrii; o św. Benedykcie – patronie Europy; o tajemniczej Bułgarii).
10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 25 listopada o godz. 11.30. Sprzątanie naszego kościoła w tym tygodniu (w sobotę od godz. 9.00) powierzamy mieszkańcom ul. Krótkiej nr 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15.
11. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę oraz wszelkie okazane dobro i wsparcie.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych łask, a Solenizatom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, a także opieki Matki Bożej i św. Józefa Oblubieńca.

Rozważanie: https://parafiazary.net/ogloszenia/slowo-na-niedziele/855-slowo-na-niedziele-xiv-niedziala-zwykla-rok-b