1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św. Po zakończeniu adoracji spotkanie osób, które pragną się modlić o powołania i o świętość kapłanów.
  5. Dodatkowa Msza św. w okresie Wielkiego Postu w piątek o godz. 10.00.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  7. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek po Mszy św. o godz. 10.00 i o godz. 17.30.
  8. Wspólna modlitwa różańcowa w sobotę o godz. 17.20.
  9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  10. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Dniem Spowiedzi św. będzie wtorek (12 marca). Plan rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń. Rekolekcje poprowadzi o. Wiesław Nowotnik z Gorzowa Wlkp. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i o dobre przeżycie rekolekcji dla naszej wspólnoty parafialnej.
  11. Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 22 marca (piątek). Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń.
  12. PZC zaprasza do wspólnego działania dla wsparcia ubogich. Zbiórka żywności w sklepach „Biedronka” i „Intermarché” w piątek i sobotę. Przy wyjściu z kościoła można nabyć paschaliki na stół wielkanocny.

- „Gość Niedzielny” (o sakramencie pokuty; o reformie edukacji; o badaniu cudów eucharystycznych);

- „Niedziela“ (o poście w czasach Starego Testamentu; o tym, czy jest Kościół; o tym, co warto zwiedzić w okolicach Fromborka).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy także za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę – zebraliśmy 1713 zł.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, pokoju serca, dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.