1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Nabożeństwo ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji modlitewnych, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w czwartek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  5. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  6. Dodatkowa Msza św. w okresie Wielkiego Postu w piątek o godz. 10.00.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  8. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątek po Mszy św. o godz. 10.00 i o godz. 17.30.
  9. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00.
  10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu będziemy zbierać w piątek na Mszach św. o godz. 10.00 i 18.00.
  11. Wspólna modlitwa różańcowa w sobotę o godz. 17.20.
  12. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  13. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Kunicach.

- „Gość Niedzielny” (o Jezusowej szkole modlitwy; o hospicjach prenatalnych; o tradycjach wielkopostnych);

- „Niedziela“ (o Duchu Świętym – Przyjacielu w potrzebie; o powołaniu do świętości; o noclegowni czyli o tym, że każdemu warto dać drugą szansę).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy także za ofiary złożone na pomoc hospicjom – zebraliśmy 3003 zł. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na wsparcie misji „An gentes” i pomoc dla ofiar wojny, także wojny w Ukrainie.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości łask Bożych, pokoju serca, dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia opieki Niepokalanej Dziewicy Maryi oraz św. Józefa Oblubieńca.