1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji chorych dzisiaj o godz. 17.00.
 2. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 6.30 jest w naszym kościele odprawiana Msza św. za dusze oczyszczające się w czyśćcu. Zapraszamy do włączenia się w tą modlitwę.
 3. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. za wstawiennictwem św. Walentego za zakochanych i pragnących kochać prawdziwą miłością w czwartek o godz. 18.00. W czasie Mszy św. będzie miało miejsce wprowadzenie relikwii św. Walentego, które nasza parafia otrzymała z sanktuarium św. Walentego w Terni. W czasie Mszy św. będą także odnowione przyrzeczenia małżeńskie, a po Mszy św. nastąpi błogosławieństwo relikwiami św. Walentego. Uroczystości będzie przewodniczył kustosz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia ze Świebodzina, ks. Mariusz Kołodziej. Przed Mszą św., od godz. 17.00, cicha adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele.
 7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 8. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie w domach naszych parafian, tradycyjnie zwane kolędą. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, miłe rozmowy, rzeczowe podpowiedzi i uwagi, a także za złożone ofiary. Przyjęło nas 573 rodziny. Około 40 rodzin przyjęło także błogosławieństwo kolędowe w czasie Mszy św. w kościele.
 9. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie kościoła w 2022 r. Prosimy, aby każda rodzina w 2023 r. złożyła ofiarę 30 zł na ten cel.
 10. Kino „Pionier“ zaprasza na film pt. „Medjugorie“ w środę o godz. 18.00. Cena biletu 13 zł.
 11. Kurs Przedmałżeński w parafii pw. NSPJ rozpocznie się w przyszłą niedzielę Mszą św. o godz. 18.00. W ciągu tygodnia spotkania odbywać się będą o godz. 19.00.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o nawróceniu modelki; o dzieciach, które nie chcą chodzić na lekcje religii; o balach karnawałowych);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o dziewicach, wdowach i wdowcach konsekrowanych; o chrześcijaństwie według Benedykta XVI; o róży różańcowej młodych modlącej się w intencji powołań kapłańskich).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na pomoc hospicjom.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na cały tydzień. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.