1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo wypominkowe z modlitwą za zmarłych dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Nabożeństwo do św. Rity, Patronki od spraw trudnych z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, błogosławieństwem róż i namaszczeniem olejem różanym we wtorek o godz. 17.00. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity. Intencje do modlitwy można składać do skarbonki znajdującej się przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka.
 3. Ks. Proboszcz obchodzi w tym tygodniu swoje imieniny. Solenizant odprawi Mszę św. imieninową we wtorek o godz. 18.00, polecając wszystkie intencje naszej wspólnoty parafialnej.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 5. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele.
 7. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00.
 8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 9. Za tydzień rozpoczynamy okres Adwentu – czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Dzisiaj i w ciągu tygodnia można w zakrystii nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny. Ofiary złożone przy tej okazji (po odliczeniu kosztów opłatków) zostaną przeznaczone na ubezpieczenie kościoła i pozostałych budynków parafialnych.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, czym jest wolność; o ofiarowaniu Maryi w świątyni; o zbliżającym się Adwencie);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o bezpodstawnych oskarżeniach kierowanych w stronę św. Jana Pawła II; o wizerunkach Jezusa Miłosiernego; o tym, jak ratować małżeństwo).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiary do puszki na wsparcie Kościoła Katolickiego w Ukrainie.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.