1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe z modlitwą za zmarłych dzisiaj o godz. 17.00; od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
  2. Msza św. w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w środę o godz. 18.00. Spotkanie członków PZC po nowennie.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  4. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele.
  6. Msza św. za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci w piątek o godz. 18.00.
  7. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, którą poprowadzi świecki ewangelizator Marcin Zieliński, lider wspólnoty charyzmatycznej „Głos Pana“, w kościele pw. Podwyższenia Krzyża (dawny kościół garnizonowy) w sobotę o godz. 18.00.
  8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
  9. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – w tym roku modlimy się szczególnie za Kościół na Ukrainie. Zbiórka na puszek na wsparcie Kościoła na Ukrainie w przyszłą niedzielę po Mszach św.

- „Niedziela“ (artykuły: o polsko-hinduskiej miłości czyli o małżeństwach międzynarodowych; o niepodległości Polski; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o człowieku, którego Bóg podźwignął z ulicy);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o św. Piotrze i Pawle – kamieniach węgielnych Kościoła; o archiwum diecezjalnym w Zielonej Górze; dodatek: płyta audio z Listami św. Pawła i innych apostołów).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.