1. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe z modlitwą za zmarłych dzisiaj o godz. 17.00; w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i sobotę o godz. 17.30.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  3. Msza św. za wstawiennictwem bł. Karoliny Kózkówny za młodzież w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św. Msza św. i adoracja będzie zarazem spotkaniem dla kandydatów do bierzmowania z grupy starszej (klasy VIII) iz grupy młodszej (klasy VII). Jest to spotkanie wchodzące w zakres przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  1. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w intencji Ojczyzny w piątek, w Narodowe Święto Niepodległości, o godz. 12.00. Zachęcamy, aby w tym dniu wywiesić flagi narodowe, by uczcić ten szczególny dzień. Ks. Biskup udziela w tym dniu wszystkim diecezjanom zwolnienia z obowiązku zachowania postu od pokarmów mięsnych. Osoby korzystające z tej dyspensy powinni uczynić jakieś dobro na rzecz bliźniego.
  2. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele.
  3. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXX-lecie istnienia naszej wspólnoty parafialnej. Kazania w tym dniu będzie głosić o. Piotr Szczepański, franciszkanin z Niepokalanowa, dyrektor wydawnictwa „Rycerza Niepokalanej“. Uroczysta, dziękczynna Msza św. z wprowadzeniem relikwii św. Maksymiliana Kolbe i św. Antoniego z Padwy, zostanie odprawiona o godz. 11.30. Celebrze Mszy św. będzie przewodniczył ks. Stanisław Pojnar. Spotkanie liderów grup parafialnych poświęcone tej uroczystości we wtorek o godz. 16.30 na plebanii.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o czyśćcu; o nekrobiżuterii i innych nadużyciach dotyczących kultu zmarłych; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o świętym Antonim z Padwy; do „Niedzieli“ dołączona jest mała flaga biało-czerwona);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o trudzie samotności; o świętych Starego Testamentu; o książce „Wrota Biblii“ – ułatwiającej poznawanie Pisma świętego).

  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy także za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. Prosimy rodziny, które nie złożyły jeszcze w tym roku ofiary 30 zł na sprzątanie kościoła, aby to uczyniły w najbliższym czasie.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.