1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową za zmarłych Parafian dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwo różańcowe w poniedziałek o godz. 17.30.
 3. Uroczystość Wszystkich Świętych przypada we wtorek. Msze św. w kościele o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 18.00; na cmentarzu komunalnym o godz. 12.00. Po Mszy św. na cmentarzu procesja z modlitwą za zmarłych.
 4. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) przypada w środę. Msze św. w kościele o godz.: 6.30, 10.00, 11.30, 16.30, 18.00. Msza św. o godz. 16.30 będzie odprawiona w intencji polecanych w tegorocznych wypominkach. Taca w tym dniu na Msze św. w intencji dusz czyśćcowych.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe z modlitwą za zmarłych. W tym tygodniu, w środę, czwartek i sobotę o godz. 17.30; w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
 6. Osoby, które pragną poświęcić nowe nagrobki, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Przy zapisie należy podać nr kwatery, w której znajduje się grób i numer telefonu osoby zgłaszającej. Poświęcenie nagrobków będzie się odbywać w środę o godz. 15.00.
 7. W dniach od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny, który można ofiarować za zmarłego – każdego dnia raz. Warunkami uzyskania odpustu są: nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., modlitwa w intencjach Ojca św.
 8. W środę kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu otwarta będzie w godz. 12.15 – 16.20; w I piątek miesiąca kaplica czynna do godz. 14.50.
 9. Msza św. o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św. Po zakończeniu adoracji krótkie spotkanie osób pragnących się o powołania.
 10. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.40. Na zakończenie adoracji litania do NSPJ. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 11. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek; ks. Tadeusz w sobotę.
 12. Msza św. wynagradzająca za profanacje w świecie i w Polsce w sobotę o godz. 6.30. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
 13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
 15. W przyszłą niedzielę odbędzie się pierwsze spotkanie modlitewne dla emigrantów z Ukrainy. Będzie ono miało miejsce w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Żarach. Początek spotkania o godz. 14.30. Celem spotkania będzie zorganizowanie duszpasterstwa w języku ukraińskim dla osób przybyłych z Ukrainy. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym.
 16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o pracy kapelana w hospicjum; o św. patronach „od przyrody“; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o świętych, którzy widzieli czyściec);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o niebie i piekle; o weekendowych kursach wojskowych; o winnicach dominikańskich).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.