1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową za misjonarzy i misjonarki dzisiaj o godz. 17.00.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
 3. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa różańcowego.
 4. Spotkanie Wspólnoty Mężczyzn św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św. Rozpocznie się ono od adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00 w kościele.
 8. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi ks. Tadeusz. Mszę św. imieninową Dostojny Solenizant odprawi w piątek o godz. 18.00. Niech będzie to okazja do modlitwy w jego intencji i złożenia życzeń. W tym dniu będziemy modlić sie również z okazji imienin za ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego.
 9. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00.
 10. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie w piątek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
 11. Została już otwarta kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. Można się w niej modlić codziennie od poniedziałku do soboty (poza dniami, w których wypada święto lub uroczystość), po zakończeniu porannej Mszy św. do godz. 17.20. Wejście do kaplicy znajduje się z boku kościoła. W I piątek miesiąca kaplica jest czynna do godz. 14.50, w 22 dniu miesiąca do godz. 16.50. W kaplicy Koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do czwartku o godz. 15.00.
 12. Na stoliku obok figury MB Fatimskiej są wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych w mianowniku i nazwisk wielkimi literami. Data modlitwy wypominkowej za zmarłych jest wypisana na kartce.
 13. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów, również tych zapomnianych.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, czy Kościół może istnieć bez hierarchii; o menedżerze w sutannie – ks. Piotrze Wawrzyniaku; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o cudzie z jasnogórskich kronik);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o duchownych niezłomnych; o życiu pustelniczek z Galilei; o tym, jak modlą się grekokatolicy).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Bardzo serdecznie dziękujemy również rodzicom bierzmowanych, którzy ufundowali relikwiarze dla relikwii św. Jana Vianney’a i Faustyny Kowalskiej, a także obrus z ogniami Ducha Św. Dziękujemy także pewnej anonimowej osobie, która ufundowała nowy relikwiarz w kształcie płomieni dla relikwii bł. ks. Jerzego.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.