1. Nabożeństwo z modlitwą różańcową o pokój dla świata dzisiaj o godz. 17.00.
 2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty (w tygodniu z wyjątkiem środy i soboty) o godz. 17.30; nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
 3. Nabożeństwo do św. Józefa we wtorek w czasie nabożeństwa różańcowego.
 4. Uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii w środę o godz. 17.00. Nie ma w tym dniu Mszy św. o godz. 18.00.
 5. Kancelaria Parafialna będzie nieczynna w najbliższą środę.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
 8. Msza św. za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci w piątek o godz. 18.00.
 9. Akatyst ku czci Bogurodzicy w piątek po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 10. Nabożeństwo ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym pobłogosławionym przy grobie św. Rity w sobotę o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbony znajdującej się przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka.
 11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 12. Na stoliku obok chrzcielnicy są wyłożone kartki na wypominki. Prosimy o wypisywanie imion zmarłych w mianowniku i nazwisk wielkimi literami. Data modlitwy wypominkowej za zmarłych jest wypisana na kartce.
 13. Dzisiaj przypada XXII Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem „Blask Prawdy“. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia“ wspierającą edukację młodych ludzi.
 14. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o posłudze diakonów stałych; o znaczeniu życia i śmierci ks. Jerzego Popiełuszki; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o życiu na petardzie ks. Jana Kaczkowskiego);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o świętych nauczycielach; o potrzebie upartej modlitwy; dodatek: płyta audio CD z księgami historycznymi ST).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dziękujemy też za ofiary złożone na rzecz żarskiego hospicjum – 3226 zł.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.