1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji członków Żywego Różańca dzisiaj o godz. 17.00.
 2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30; nabożeństwa dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.
 3. Spotkanie w ramach rekolekcji zawierzenia św. Józefowi z nowenną do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w czasie nabożeństwa różańcowego.
 5. Msza św. o powołania do służby Bożej w Kościele i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 17.30. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 7. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek.
 8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej w sobotę o godz. 11.00.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
 10. Rodzina naszej parafianki, Aliny Pleban, zwróciła się z prośbą o pomoc. Pani Alina przechodzi operację usunięcia guza mózgu i leczenie pooperacyjne. Niestety, jest to procedura płatna. Rodzina zgromadziła już spore środki na ten cel, ale nie udało się zebrać całej kwoty. Dlatego dzisiaj, po każdej Mszy św., można złożyć ofiarę na wsparcie leczenia p. Aliny. W imieniu p. Aliny i jej bliskich dziękujemy za złożone ofiary.
 11. Nasze żarskie hospicjum – miejsce, w którym znajdują czułą opiekę terminalnie chorzy, potrzebuje nieustannego wsparcia. W przyszłą niedzielę będzie można, po wszystkich Mszach św. nabyć cebulki żonkili w ramach akcji „Pola Nadziei“.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o odpowiedziach na konkretne wątpliwości katolików; o ważności modlitwy różańcowej; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ o człowieku, który miał zginąć, a uratował go anioł);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o skutkach wojny w Ukrainie oczami ks. kard. Konrada Krajewskiego; o różańcu w życiu świętych; o aniele stróżu);

- „Gość Extra“ (o Miłosierdziu Bożym)

* Ostatnie kalendarze na rok 2023 do nabycia w zakrystii.

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.