1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodzin dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa z kazaniem o św. Józefie, który jest Opiekunem Kościoła św. we wtorek o godz. 18.00. Spotkanie w ramach rekolekcji zawierzenia św. Józefowi z nowenną do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie Mężczyzn św. Józefa we wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii.
  4. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w środę w godz. 14.00 – 16.00 będą wydawane produkty żywnościowe dla osób posiadających skierowania z MOPS-u do otrzymywania unijnej pomocy żywnościowej.
  5. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 18.00.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  7. Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała przypada w czwartek. W imieniu ks. Proboszcza parafii w Olbrachtowie zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 18.00. Z tego powodu nie będzie w czwartek adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy św.
  8. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00. W tym miesiącu Msza św. za Ojczyznę będzie połączona z błogosławieństwem krzyża solidarnościowego, który przed laty stał przy żarskiej Dekorze, a obecnie został umiejscowiony przy naszym kościele. Błogosławieństwo krzyża odbędzie się po Mszy św.
  9. Wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie w najbliższą sobotę o godz. 8.20, sprzed Ośrodka Zdrowia PRIMUS. Nasza parafia w autobusie ma zarezerwowanych 12 miejsc – zapisy w zakrystii. Cena 45 zł.
  10. Odwiedziny chorych: ks. Tadeusz w sobotę.
  11. Kancelaria Parafialna będzie nieczynna w najbliższą sobotę.
  12. W sobotę zapraszamy na pierwsze nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  13. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  14. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  15. Rodzina naszej parafianki, Aliny Pleban, zwróciła się z prośbą o pomoc. Pani Alina przechodzi operację usunięcia guza mózgu i leczenie pooperacyjne. Niestety, jest to procedura płatna. Rodzina zgromadziła już spore środki na ten cel, ale nie udało się zebrać całej kwoty. Dlatego w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św., będzie można złożyć ofiarę na ten cel. W imieniu p. Aliny i jej bliskich prosimy o wsparcie.
  16. W naszym kościele został ustawiony nowy świecznik wotywny (stary zostanie poddany renowacji). Nowy świecznik przyjmuje tylko monety: 1 zł, 2 zł, 5 zł. Prosimy nie wrzucać banknotów. Ofiary składane do świecznika, są przeznaczone na kwiaty do naszego kościoła.

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, po co człowiekowi aniołowie; o twórcy polskiego hymnu – niesfornym patriocie; w dodatku „Bliżej życia z wiarą“ przepisy na przetwory zimowe);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o Tykocinie – miasteczku znanym z filmu; o klerykalizmie i antyklerykalizmie; dodatek o Armii Krajowej);

* Kalendarze na rok 2023 do nabycia w zakrystii.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.