1. Marsz dla życia i rodziny rozpocznie się dzisiaj o godz. 13.15 Mszą św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  2. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. Parafialny Zespół Caritas prowadzi zbiórkę do puszek na działalność charytatywną. Jednocześnie serdecznie dziękujemy za wsparcie działalności PZC.
  3. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich dzisiaj o godz. 17.00.
  4. Spotkanie w ramach rekolekcji zawierzenia św. Józefowi z nowenną do św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  6. Nabożeństwu ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji modlitewnych, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem św. Rity w czwartek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbony znajdującej się przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  7. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  9. Spowiedź dla uczniów klas VII i VIII w piątek o godz. 17.00.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  11. Spotkanie dzieci klas III ze Szkoły Podstawowej nr 1 przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
  12. Wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie w sobotę, 01 października, o godz. 8.20, sprzed Ośrodka Zdrowia PRIMUS. Nasza parafia w autobusie ma zarezerwowanych 12 miejsc – zapisy w zakrystii. Cena 45 zł.

- „Niedziela“ (artykuły: o kobiecie służącej w amerykańskich marines, która została zakonnicą; o cysterskim opactwie w Mogile; o bluźniącej ateistce, która spotkała Boga);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o tym, czy łzy mogą być modlitwą; o odejściu królowej Elżbiety II; dodatek: kolejna płyta audio CD z księgami historycznymi ST);

* Kalendarze na rok 2023 do nabycia w zakrystii.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.