1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Spotkanie w ramach rekolekcji zawierzenia św. Józefowi we wtorek po wieczornej Mszy św.
  4. Święto Podwyższenia Krzyża św. przypada w środę. We wspólnocie Kościoła w Polsce jest to Dzień Modlitwy w intencji Ukrainy. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w tym dniu o godz. 17.30. Odpust w kościele rektoralnym w środę o godz. 17.00.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym tygodniu wyjątkowo w czwartek o godz. 17.45.
  6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  8. Spowiedź dla dzieci klas V i VI w piątek o godz. 17.00.
  9. Msza św. za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci w piątek o godz. 18.00.
  10. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę: grupa starsza o godz. 11.00, grupa młodsza o godz. 12.00.
  11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. NSPJ.
  12. Marsz dla życia i rodziny rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 Mszą św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  13. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek na działalność charytatywną.
  14. Spotkanie przygotowujące do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży w przyszłym roku do Lizbony odbędzie się w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Żaganiu w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

- „Niedziela“ (artykuły: o niebezpieczeństwach czyhających na dzieci i młodzież w internecie; o rodzicach chrzestnych; dodatek: czasopismo „Bliżej życia z wiarą“ – cena 10 zł);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o sanktuarium Matki Bożej Uśmiechniętej w Pszowie; o bezruchu, który zabija; o niebezpieczeństwie internetu dla ludzi młodych);

Na słupku, przy wyjściu z kościoła, znajdują się poradniki dla rodziców: „Dzieci w wirtualnej sieci“, które są również dołączone do „Niedzieli“ i „Gościa niedzielnego“.

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.