1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji o łaski dla uczniów i nauczycieli w nowym roku szkolnym dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Msza św. w intencjach Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w poniedziałek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie członków PZC.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Rekolekcje zawierzenia św. Józefowi rozpoczną się w środę po wieczornej Mszy św. Jako pomoc do rozważań i modlitw posłuży książka „Konsekracja św. Józefowi“ (do nabycia w zakrystii – cena 25 zł). Rekolekcje zawierzenia, które trwają 33 dni, są odprawiane prywatnie. Raz w tygodniu natomiast odbywa się spotkanie w kościele.
  6. Msza św. za wstawiennictwem św. o. Pio o zdrowie duszy i ciała z poświęceniem soli w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  7. Święto Narodzenia NMP przypada w czwartek. Msza św. dziękczynna za zbiory z naszych ogrodów w czwartek o godz. 18.00. Zachęcamy, by w koszykach przynieść owoce i warzywa z ogrodów do poświęcenia.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  9. Spowiedź dla dzieci klas IV w piątek o godz. 17.00.
  10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w naszym kościele.
  11. Msza św. w intencji kombatantów w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
  12. Spotkanie dla dzieci z klas III ze Społecznej Szkoły Podstawowej, które rozpoczynają przygotowywanie do I Komunii św. i dla ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
  13. Zapraszamy na Pielgrzymkę Mężczyzn do Międzyrzecza w najbliższą sobotę. Szczegóły znajdują się na tablicy ogłoszeń.

- „Niedziela“ (artykuły: o nowym błogosławionym – papieżu Janie Pawle I; o sanktuarium dzieci fatimskich; dodatek: nowe czasopismo „Bliżej życia z wiarą“);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o beatyfikacji papieża Jana Pawła I; o filmie opisującym rosyjską agresję na Polskę w 1939 r.; o siostrach Betlejemitkach).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.