1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji o pokój dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa.
  3. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matce Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 18.00.
  4. Msza św. o powołania do służby Bożej i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św. Po zakończeniu adoracji spotkanie osób pragnących modlić się o powołania.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce, do godz. 17.40, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Na zakończenie adoracji litania do NSPJ. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  6. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek; ks. Tadeusz w sobotę.
  7. Msza św. wynagradzająca za znieważanie wizerunków NMP w sobotę o godz. 6.30. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
  8. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  10. Msza św. w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli o łaski na nowy rok szkolny w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. W czasie Mszy św. poświęcenie tornistrów.

- „Niedziela“ (artykuły: o naśladowaniu Maryi; o tajemniczych miejscach Jasnej Góry; o leczeniu cukrzycy);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o jasnogórskiej ikonie Matki Bożej; o kulcie obrazów; o matczynej miłości św. Moniki).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.