1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową w intencji o trzeźwość dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w poniedziałek o godz. 17.00. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki znajdującej się przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
  5. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  6. Uroczystość NMP Częstochowskiej przypada w piątek. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Osób, które będą uczestniczyć w tym dniu we Mszy św. nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  8. Msza św. za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki o łaski dla Ojczyzny w piątek o godz. 18.00.
  9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  10. Kalendarze na rok 2023 z wizerunkami świętych można nabyć w zakrystii. Cena 10 zł – dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na urządzenie ogrodu różanego.

- „Niedziela“ (artykuły: o objawieniach Maryi w Gietrzwałdzie; o mordowaniu chrześcijan w Afryce; o pierwszej bibliotece publicznej w Polsce);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o sytuacji katolików w Chinach; o Philippie Telemannie w Żarach; o zabytkach i smakach Podlasia).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.