1. Zapraszamy na nabożeństwo z modlitwą różańcową dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek o godz. 17.30.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.
  4. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  6. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym w piątek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy bocznym ołtarzu, a przed nabożeństwem do koszyczka. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
  8. Zapraszamy na pielgrzymkę do Legnicy, Lichenia, Kalisza, Niepokalanowa i Warszawy, która odbędzie się w dniach 25 – 28 sierpnia. Koszt ok. 1000 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. W czasie wakacji Spowiedź św. w naszym kościele odbywa się tylko w dni powszednie w godz.: 6.00-6.25, 17.30-17.55.
  10. Można już w zakrystii po Mszach św. i w kancelarii zamawiać intencje mszalne na rok 2023.
  11. Dziękujemy za ofiary złożone na sprzątanie naszego kościoła. W tym roku złożyło je 240 rodzin. Prosimy pozostałe rodziny o ofiary w wysokości 30 zł na ten cel.

- „Niedziela“ (artykuły: o narkomanii wśród dzieci; o Maryi z Góry Karmel; o wrzawie wokół o. Pio);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o genezie apelu maryjnego; o święceniu wody w rzece Narwi; o smakach i urokach Polesia).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas wakacji. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.