1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP: w niedzielę o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.30.
 2. Święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera, Męczennika i Patrona Polski przypada w poniedziałek. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojczyzny.
 3. Nowenna do św. Józefa Oblubieńca i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństw majowych.
 4. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce odbędzie się I spotkanie w ramach Szkoły św. Faustyny.
 6. Msza św. za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci w piątek o godz. 18.00.
 7. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę w kościele pw. NSPJ.
 8. Uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Bardzo prosimy, aby na tę Mszę św. przybyli tylko członkowie rodzin tych dzieci. Spowiedź dla dzieci w sobotę o godz. 10.30; dla członków rodzin w piątek o godz. 16.30 i codziennie pół godziny przed Mszą św.
 9. W przyszłą niedzielę (22 maja) przypada liturgiczne wspomnienie św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Nabożeństwo ku jej czci z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż i namaszczeniem olejem różanym o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbony przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej. Przy tej okazji będzie można nabyć wydawnictwa książkowe i modlitewniki poświęcone św. Ricie.
 10. Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym tygodniu tylko w sobotę.
 11. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w naszym kościele w dniach 29 maja – 03 czerwca. Spotkania codziennie o godz. 19.00.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o Karolu de Foucauld – świętym z pustyni; o ważnych rozmowach o rodzinie; kącik dla dzieci);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o drodze do świętości Karola de Foucauld; o Matce Bożej z Fatimy; o wycieczce do łódzkiego ZOO).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.