1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP: w niedzielę o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.30.
  2. Uroczystość św. Stanisława Biskupa, Męczennika i Patrona Polski przypada w poniedziałek. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojczyzny.
  3. Nowenna do św. Józefa Oblubieńca i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństw majowych.
  4. Msza św. za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Molli za wszystkie kobiety z uroczystym błogosławieństwem w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce spotkanie Apostołów Miłosierdzia Bożego.
  6. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę w naszym kościele.
  7. Uroczystość I Komunii św. dzieci ze Szkoły Społecznej w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30. Bardzo prosimy, aby na tę Mszę św. przybyli tylko członkowie rodzin tych dzieci. Spowiedź dla dzieci w sobotę o godz. 10.30; dla członków rodzin w piątek o godz. 16.30 i codziennie pół godziny przed Mszą św.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, czy wiara chroni przed lękiem; o osiągnięciu zbawienia; o grzechu pierworodnym);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o powołanych przez Dobrego Pasterza; o tym, jak ustrzec się przed kleszczami; dodatek: audiobook z Księgami Mądrościowymi).

  1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). Dzisiaj po Mszy św. można złożyć do puszki ofiary na rzecz żarskiego hospicjum.
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.