1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP: dzisiaj i we wtorek o godz. 17.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.30.
 2. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski przypada we wtorek. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Msza św. w intencji Ojczyzny zostanie odprawiona w kościele pw. NSPJ o godz. 11.30.
 3. Nowenna do św. Józefa Oblubieńca i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństw majowych.
 4. Msza św. o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i dodatkowa okazja do Spowiedzi św. Po zakończeniu adoracji krótkie spotkanie Przyjaciół Paradyża.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00. Po Koronce adoracja w ciszy. W czasie adoracji dodatkowa okazja do Spowiedzi św.
 6. Msza św. za dusze oczyszczające się w czyśćcu w poniedziałek o godz. 6.30 i w piątek o godz. 18.00.
 7. Odwiedziny chorych: ks. Proboszcz i ks. Mariusz w piątek, ks. Tadeusz w sobotę.
 8. Msza św. w intencji wynagradzającej zniewagi wobec Dziewictwa NMP w sobotę o godz. 6.30. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.
 9. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w sobotę: grupa starsza o godz. 11.00, grupa młodsza o godz. 12.00.
 10. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dziecka dla rodziców i chrzestnych w sobotę w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
 11. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. W koszyczku przy ambonce znajdują się cytaty z Pisma św. na małych kartonikach. Zachęcamy, by zabrać jeden ze sobą do domu i choć przez chwilę zastanowić się, porozmyślać, jakie może mieć dla mnie znaczenie ten losowo otrzymany cytat biblijny.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o Maryi Królowej; o stygmatach; o czytaniu Biblii);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o patriotyzmie i wierze; o pracy sióstr zakonnych w Ukrainie; o pojednaniu i przebaczeniu).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001). W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć do puszki ofiary na rzecz żarskiego hospicjum.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na nowy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.