1. Koronka do Miłosierdzia Bożego dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Msza św. w intencji członków Parafialnego Zespołu Caritas i Grona Wspierających Ubogich w poniedziałek o godz. 18.00.
  3. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa we wtorek o godz. 18.00. Przed Mszą św., o godz. 17.30, nowenna do św. Józefa Oblubieńca.
  4. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
  5. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
  6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.
  7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  9. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 8.30.
  11. W przyszłą niedzielę, która jest jednocześnie I niedzielą maja, rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci NMP.

- „Niedziela“ (artykuły: o tym, jak rozmawiać o wierze z niewierzącym; o św. Joannie Beretta Molla – mężnej matce; o języku miłości w małżeństwie);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o Miłosierdziu Bożym; o klasztorze sióstr zakonnych w Łagiewnikach; dodatek: Koronka do Miłosierdzia Bożego w trzech językach: polskim, ukraińskim i rosyjskim).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na rozpoczynający się tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.