1. W poniedziałek II dzień Świat Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Taca na wsparcie KUL i Wydziału Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze.
 2. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego w poniedziałek o godz. 11.15, we wtorek po wieczornej Mszy św., w środę i czwartek o godz. 17.30, w piątek o godz. 15.00 i w sobotę o godz. 17.30.
 3. Nowenna do św. Józefa Oblubieńca we wtorek o godz. 17.30.
 4. Msza św. za wstawiennictwem św. Józefa o dobrą godzinę śmierci we wtorek o godz. 18.00.
 5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św.
 6. Msza św. w intencjach Wspólnoty Krwi Chrystusa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie grzeszników w piątek o godz. 15.00.
 8. Nabożeństwo ku czci św. Rity, Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych z różańcem św. Rity, wyczytywaniem intencji i poświęceniem róż w piątek o godz. 17.00. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Świętej. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka.
 9. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 19.00 w kościele pw. Wniebowzięcia NMP.
 10. Msza św. odpustowa w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żarach w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.
 11. Wielkanocne Koncerty Uwielbieniowe w przyszłą niedzielę: o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Kunicach i o godz. 16.30 w kościele pw. NSPJ w Żarach. Wstęp wolny – zebrane środki zostaną przekazane na pomoc Ukrainie.
 12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

- „Niedziela“ (artykuły: o Rycerzach Kolumba; o kandydatce na ołtarze Rozalii Celakównie; o wiosce, która nazywa się „Wielkanoc“);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o świętowaniu Wielkanocy; o świętym Graalu czyli kielichu, którego na ostatniej wieczerzy używał Chrystus; o Antonio Gaudim – wybitnym twórcy Bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie i kandydacie na ołtarze).

 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na czas świętowania Zmartwychwstania Chrystusa Pana. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.