1. Modlitwa Różańcowa o pokój dzisiaj o godz. 17.00.
  2. Nabożeństwo ku czci św. Rity z wyczytywaniem intencji, różańcem św. Rity, poświęceniem róż we wtorek o godz. 17.00. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skarbonki przy ołtarzu bocznym, a przed nabożeństwem do koszyczka. W czasie nabożeństwa zostanie odmówiona litania do św. Józefa. Po nabożeństwie, o godz. 18.00, Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.
  3. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Józefa we wtorek o godz. 18.00.
  4. Spotkanie wspólnoty Mężczyźni św. Józefa we wtorek po wieczornej Mszy św.
  5. Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00; po Mszy św. nowenna do Matki Bożej.
  6. Msza św. w intencjach Rodziny Serca Miłości Ukrzyżowanej w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św., do godz. 19.30, adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do Spowiedzi św.
  7. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18.30 w kościele rektoralnym.
  8. Koronka do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem o nawrócenie trwających w grzechach w piątek o godz. 15.00.
  9. Msza św. w intencji Ojczyzny za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki w piątek o godz. 18.00. W tym miesiącu zapraszamy na nią szczególnie serdecznie, gdyż jest ona odpowiedzią naszej parafii na inicjatywę „Walki duchowej o błogosławieństwo dla Ojczyzny i o pokój na świecie“. Po Mszy św. trwać będzie modlitwa przed Najświętszym Sakramentem. Zakończy się ona o godz. 21.00 Apelem Maryjnym. Niech w twej modlitwie nie zabraknie nikogo, komu leży na sercu dobro Ojczyzny i pokoju na świecie. Jeśli ktoś nie będzie mógł być obecny w kościele, zachęcamy, aby łączył się duchowo odmawiając różaniec.
  10. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna w sobotę.
  11. Nauka przygotowująca do Chrztu św. dzieci dla rodziców i chrzestnych w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w sobotę o godz. 19.00.
  12. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego, między innymi o noszenie maseczek i dezynfekowanie dłoni.

- „Niedziela“ (artykuły: o konieczności modlitwy o pokój i dialog między narodami; o trudnym życiu dzieci rodziców, którzy się rozwiedli; o ciastkach związanych ze świętymi);

- „Gość Niedzielny“ (artykuły: o katedrze św. Piotra na Watykanie; o plusach i pułapkach zdalnego nauczania; o ataku na papieża seniora).

1. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na tacę i za ofiary, które zostały przekazane na konto naszej parafii (nr konta parafialnego: 40 1600 1462 1831 4275 9000 0001).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radości, wielu łask Bożych i dużo zdrowia na najbliższy tydzień. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny oraz św. Józefa Oblubieńca.